بهترین چند اتاق موسیقی سیستم

[ad_1]

چند اتاق موسیقی سیستم در حال حاضر یک ویژگی در بسیاری از خانواده ها. فن آوری ساخته شده است این امکان را به متعدد آهنگ های مختلف بازی به طور همزمان در اتاق های مختلف خانه خود را. با یکی از این سیستم های سلیقه موسیقی از تمام خانواده catered برای. شما می توانید فرزندان خود را از گوش دادن به آهنگ های پاپ آخرین آیکون در اتاق خواب خود را, شریک زندگی خود را با گوش دادن به یک بیت از موسیقی جاز در آشپزخانه و خود را با بهره گیری از برخی از کلاسیک راک اند رول در سالن. چند اتاق موسیقی سیستم در حال گریه به دور از رکورد بازیکنان و پشته سیستم از روز های رفته. آنها در لبه برش از فن آوری و بهتر و بهتر در زمان پیشرفت می کند.

چند اتاق سیستم های کاملا فوق العاده برای سرگرم کننده است. اگر شما در حال پرتاب یک حزب پس از آن شما می توانید تقسیم خانه خود را به مناطق مختلف که در آن مردم می توانند به لذت بردن از این نوع خاص از موسیقی است که آنها را دوست دارم و مجبور به قرار داده تا با یک سبک آنها نفرت تمام شب. آنها همچنین بزرگ اگر شما در حال انجام برخی از وظایف و کارهای که پوشش کل از خانه خود را. این ممکن است تمیز کردن و یا DIY. شما می توانید همگام سازی سیستم خود را به بازی همان آهنگ در سراسر خانه به طوری که شما می توانید گوش دادن به آن را به عنوان شما کار می کنند از یک اتاق به اتاق.

یکی را که واقعا خارج از غرفه است Sonos. شما می توانید خرید, کنترل, منطقه, بازیکنان و همه در یک سیستم بلندگوی از آنها. آنها تخصص است ساخت خانه های بی سیم سیستم های موسیقی و تمرکز تمام توجه خود را بر ساخت آنها را به بالاترین استانداردهای ممکن است. یک سیستم Sonos خواهد بیش از دیدار با تمام سرگرمی های خانگی خود را نیاز دارد. به عنوان سیستم های بی سیم اتصال آنها به روتر خود را دادن به شما دسترسی به تمام آهنگ ها بر روی کامپیوتر شما مک, آی پاد و انواع سیستم عامل های اینترنت مانند iTunes و Spotifiy. Sonos سیستم همچنین اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به هزاران نفر از خط ایستگاه های رادیویی.

Sonos در خط مقدم در بی سیم تکنولوژی موسیقی و حتی خود را ایجاد شبکه بی سیم مش به نام SonosNet. SonosNet افزایش محدوده تحت پوشش یک خانه شبکه های بی سیم به منظور اجازه می دهد تا شما را به حرکت خود را از منطقه بازیکنان حتی بیشتر در صحرا بدون دخالت. سیستم های خود را شیک و آسان به راه اندازی و قیمت رقابتی و بسیار کاربر پسند. آنها موفق به کسب تعداد زیادی از جوایز خود را برای سیستم های صوتی و جایزه نوآوری در سال 2011 به علاوه X چند اتاق موسیقی سیستم از سال 2010 و بهترین شبکه جزء از سال 2010 از فیلم های دیجیتال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.