بهترین مزه غذای شما پیدا کردن در سبو رستوران بالا

[ad_1]

بهترین Lechon در ریکو Lechon

واقع در بزرگراه 77, Talamban در سبو (شهر ریکو Lechon یک رستوران که در آن شما پیدا کردن بهترین مزه, ترین خوش طعم خوک گوشت خوک) در کشور است.

این خیلی خوب است آن را شناخته شده است به دستور پرواز و لذت می برد در مانیل توسط آن غنی و moneyed ساکنان. این شگفتی هیچ کس چون کل این خوک بو داده به آرامی بیش از یک و حتی گسترش باز کردن ذغال برای اطمینان از آن بیرون می آید کاملا قهوه ای طلایی زمانی انجام می شود. آن را درخشان و پوست فوق العاده ترد مردم در نزدیکی شنیدن این بحران زمانی که شما گاز آن است.

Lechon سبو در ریکو خوک آماده شده است با استفاده از پیاز سبز محلی نمک مهار از دریا, آلی, علف لیمو, فلفل و دیگر در خانه رشد گیاهان و ادویه جات ترشی جات که به آن عطر و طعم کامل را در خود دارد نیاز به هیچ سس و یا شیب بر خلاف سنتی فیلیپینی lechon.

ترد Pata در Alejandro را, فیلیپینی, Resto

آن است که bruited مورد به عنوان محبوب ترین, خوشمزه ترین ترد Pata (سرخ شده خوک ران) در کل از سبو. باید آن را. Alejandro را در قرن پلازا مرکز تجاری در جوانا Osmeña خیابان بعد از همه بوده است در خدمت این و رضایت مشتریان برای 20 سال گذشته است. وجود دارد هیچ انکار شگفت انگیز آن عطر و طعم و مزه. آن را ترد و ترد در خارج و نرم و پنبه در داخل آن تقریبا ذوب در دهان شما.

تن ماهی Panga در STK Ta بای در Paolito را خانه غذاهای دریایی

در حالی که آن را در خدمت انواع غذاهای دریایی, غذاهای Paolito را غذاهای دریایی خانه در خیابان ارکیده در سبو واقعا معروف است برای آن تن Panga (کبابی ماهی تن فک). آن را در خدمت مستقیم از زغال گودال هنوز بخار و خوشمزه بوی خاص آن گیاهان و ادویه جات ترشی جات است که با آن آماده است. این یک و پز لذت شما باید از دست ندهید زمانی که در سبو. اضافه کردن به لذت بردن از رستوران آشپزی آرایه آن است مرتب کردن بر اساس از محیط بیرون آمدن از این once-upon-a-time خانه آبا و اجدادی تبدیل به یک مورد علاقه غذا خوردن در محل.

Abuhan دوس رستوران و به یاد ماندنی Pochero

با 3 شاخه به آن نام در Cebu Abuhan دوس رستوران باعث می شود خود را در دسترس برای بسیاری از مشتریان برای لذت بردن از ظرف آنها تبدیل به معروف – Pochero. Pochero یک خوک خورش منشاء اسپانیایی. آن را پخته با سوسیس مقدار زیادی از پیاز خرد شده و گوجه فرنگی و سبزیجات و نوع خاصی از موز شیرین سرخ شده و سیب زمینی و نخود و کمی فلفل. Abuhan دوس رستوران می دهد و آن را سحر و جادو خود را لمس و شما رو در یک ظرف بزرگ همه را دوست دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *