بهترین دستگاه لیزر فول بادی کدام است

امروز بال بررسی بهترین دستگاه لیزر فول بادی کدام است با شما خواهیم بود.

برای دیدن مشخصات بهترین دستگاه لیزر فول بادی اینجا کلیک کنید.

امروزه ، لیزر موهای زائد به یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن موهای ناخواسته از بدن تبدیل شده است.

هنگامی که برای اولین بار از لیزر برای از بین بردن موهای زائد استفاده شد ، تعداد کمی از مردم فکر می کردند که این روش بسیار محبوب خواهد بود.

اما با پیشرفت علم و فناوری امروز ، ما به جایی رسیده ایم که لیزرهای Alexandrite Motus AY می توانند بدون درد و بدون هیچ گونه عارضه جانبی ، تمام موهای بدن شما را از بین ببرند.

در مقاله بعدی ، ما در مورد مزایای پیشرفته ترین دستگاه Alexandrite Motus AY بحث خواهیم کرد و توضیح خواهیم داد که چرا این روش در حال حاضر بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد است.

لیزر مو زدایی چیست و چگونه کار می کند؟

لیزر موهای زائد یکی از بهترین و م mostثرترین راه های خلاص شدن از شر موهای بدن است. این روش اولین بار در سال 1996 توسط دانشمند راک اندرسون ، دانش آموخته دانشگاه MIT در ایالات متحده کشف شد. آقای اندرسون دریافت که هدف قرار دادن فولیکول های مو با استفاده از امواج لیزر با طول موج خاص و بدون تأثیر بر سلولهای پوست اطراف است. این روش خیلی زود به یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد در جهان تبدیل شد.

 

اصول اساسی لیزر موهای زائد این است که امواج لیزر با طول موج مشخصی به پوست منتقل می شوند. این امواج در طول موج هایی هستند که توسط ملانین در غده های مو جذب می شوند. ملانین باعث ایجاد رنگ تیره مو می شود و این انرژی دریافتی بدون آسیب رساندن به پوست اطراف مو و جذب گرما ، فولیکول های مو را از بین می برد.

 

البته همانطور که در ابتدای این مقاله گفتیم ، تقاضای زیاد برای لیزر موهای زائد منجر به راه اندازی مارک های مختلفی از دستگاه های لیزر شده است که نه از فناوری و نه توانایی حذف موهای زائد بدن برخوردار نیستند.

بهترین لیزر موهای زائد: دیود یا الکساندریت؟

دو نوع لیزر برای از بین بردن مو وجود دارد:

 

• لیزرهای دیود با سرعت 810 نانومتر.

لیزرهای الکساندرایت با طول موج 750 نانومتر کار می کنند.

 

از لیزرهای دیود برای از بین بردن موهای زائد روی پوست روشن استفاده می شود ، در حالی که لیزرهای پایه الکساندریت می توانند پوست تیره را نیز هدف قرار دهند.

 

هدف از ایجاد و توسعه لیزرهای الکساندرایت برای افرادی با پوست تیره و موهای ضخیم بود. در حقیقت ، شرکت های لیزر موهای زائد با دیدن بازارهای اشباع شده اروپا با لیزر دیود ، تصمیم گرفتند به خاورمیانه ، آمریکای جنوبی و استرالیا بروند. جایی که مردم پوست تیره و موهای ضخیم تری نسبت به اروپایی ها داشتند.

 

در اینجا بود که پس از تحقیقات فراوان ، آنها نسل جدید لیزرها ، لیزرهای الکساندریت را کشف کردند. امروزه ، از زمانی که پوست های برنزه شده مد شده است ، بسیاری از مراکز لیزر در سراسر جهان شروع به خرید و استفاده از لیزرهای الکساندرایت برای لیزرهای سبز و تیره کرده اند. بدون شک فناوری Alexandrite یکی از بهترین لیزرها برای از بین بردن موهای زائد در کشور ما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *