بهترین در موسیقی EDM!

[ad_1]

مهمانی ها و جشنواره های موسیقی در بمبئی بوده است به دنبال بهتر و بهتر با گذشت هر شب. با باشگاه های جدید و بارها و بارها باز کردن همه بیش از شهرستان, زندگی شبانه پر رونق شده است. همان را می توان گفت برای دی جی ها و باشگاه ها که به نظر می رسد جوانه سراسر شهر ما می دانیم به عنوان بمبئی. با کافه ها و سالن به دست آوردن محبوبیت در میان افراد جوان در شهرستان, شب, صحنه, در بمبئی قطعا پا بازی خود را ، در حالی که میله های محلی و سالن همه به خوبی و خوب کنسرت های موسیقی اتفاق می افتد در بمبئی باور نکردنی. دی جی های بین المللی در حال هجوم آوردند به Aamchi بمبئی با توجه به جمعیت بزرگ و فضای بمبئی. برخی از نام های بزرگ که آمده اند به بمبئی برای کنسرت شامل بلیط بزرگ هنرمندان مانند Armin van Buuren, هاردول, Dimitri Vegas سوئدی خانه مافیا و بسیاری از هنرمندان EDM.

یکی دیگر از بمبئی دی جی ها دیده خواهد شد به زودی انجام DJ شیوا. شناخته شده برای خود بهره برداری بالیوود و هالیوود, ریمیکس DJ نمی چسبد به کنوانسیون هنگامی که آن را به نام تجاری خود را از موسیقی. زحمت ترکیب هیپ هاپ, جریان اصلی, بالیوود, متفرقه, الکترو, و خانه موسیقی آن را می سازد کارنامه اش به مراتب بیشتر و متنوع تر از بسیاری از هنرمندان انجام. مشغول به کار در صنعت موسیقی برای بیش از یک دهه با استعداد DJ افزایش یافته است از جایی که او می خواهم شروع از 10 سال پیش. او حک شده تو رفتگی در دیوار خود را با کار سخت و بی امان فداکاری و لجام گسیخته شور و شوق برای موسیقی است. او نیز اعطا شده است با یک دسته از تمجید برای کار خود را با موسیقی است. برخی از معروف خود remixes شامل Aaj Phir وپیش Hate Story 2, Yaariyaan, Raghupati Raghav از Krrish 3 و Dil Tu Hi Bata. او در حال حاضر انجام شده در بیش از چند حوادث مشخصات بالا که برخی از آنها عبارتند از Trikaya در پونا پرچم در پونا با Perizad IPL شب پارتی با لینک و بسیاری دیگر.

در حال حاضر با استعداد DJ خواهد شد بازی در EDM شب در بمبئی در بمبئی مرکز نمایشگاه در Goregaon. این خواهد بود که یک شب فراتر از همان موسیقی و رقص است. این خواهد بود که بهترین electro dance music شنیده اید, محیط است که شما را به سطح بعدی. اگر شما یک الکترو عاشق موسیقی و سپس شما در حال رفتن به عشق شیوا! او برای رفتن به بستن کمربند ضربه بالیوود remixes و همچنین هالیوود, ریمیکس آمیخته با خود اندکی پیچ و تاب و در موسیقی است که ما همه شنیده ایم. اضافه کردن به که برخی از vibes خوب و شما یک حزب بزرگ در دست شما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.