بشر بزرگترین اختراعات

[ad_1]

تعدادی از اختراعات که ایجاد شده در طول این دوره از تاریخ بشر است. برخی از آنهایی که بزرگ است که به ذهن می آیند:

–چاپ

–الکتریکی نور

–الکتریکی نیروگاه ها و زیرساخت برای توده های توزیع برق

–تلفن

–ضبط صدا

–رادیو

–تلویزیون

–عکس

–تصاویر متحرک

–ویدئو دیجیتال

–بتن

–جراحی

–پلاستیک

–خودرو

–کاغذ

–واکسن

–موشک

–انرژی هسته ای

–ارتباطات ماهواره ای

–اینترنت

من لیست می تواند بسیاری از. هر یک از این اختراعات شگفت انگیز است و باید تا حد زیادی بهبود زندگی میلیاردها نفر از مردم.

به عنوان بزرگ به عنوان آنها وجود دارد سه اختراعات من معتقدم برج بالاتر از همه از این. بدون این سه اختراعات هیچ کدام از این امر وجود داشته باشد. بشر هنوز هم زندگی در عصر ماقبل تاریخ است. بسیاری از ما هرگز متولد شده است.

آیا این سه اختراعات? آنها عبارتند از:

–زبان (نوشتاری و گفتاری)

–ریاضیات

–پول

اینها معمولا طبقه بندی شده به عنوان اختراع. من در طبقه بندی آنها به عنوان اختراع در وسیعترین مفهوم زیرا آنها ایجاد شده توسط بشر است. یک زمان وجود دارد که زبان و ریاضیات و پول وجود نداشت. آنها تا به حال به ایجاد بیش از این دوره از زمان.

زبان مکانیسم موجب آن ما قادر به برقراری ارتباط به خودمان و به دیگران با استفاده از صدا و نمادها هم قرار دادن به کلمات و جملات و پاراگراف ها. زبان عبارت است از فکر. و فکر است که علت اصلی همه چیز انسان ایجاد کنید. بدون زبان هیچ یک از کسانی که اختراعات دیگر می تواند وجود داشته باشد. بدون زبان ما می تواند بهتر از این جانوران است.

ریاضیات زبان علم و تجارت است. این یکی از راه های اصلی ما را در درک قوانین طبیعی و باز کردن اسرار جهان است. به عنوان مثال آن را از طریق ریاضیات است که ما قادر به باز کردن قدرت برق و از بند باز کردن یک میزبان از امکانات مدرن.

هر چند پول است واقعا یک اختراع است که ترکیبی از زبان و ریاضی من لیست آن را به طور جداگانه به دلیل آن است که از طریق استفاده از پول یک سیستم جهانی ارز که منابع برای ایجاد اختراعات دیگر. پول دارای سابقه است. که به نظر می رسد به یک بیانیه ساده اما به اعتقاد من این مهم است که درک کنند چرا که ما خیلی به این واقعیت است که آن را آسان برای فراموش کردن آن است که واقعا یک روان ساخت که ما ایجاد شده است. کاغذ و سکه تنها نمادهای که ساخت راه همان است که واژه یک نماد از فکر.

یک زمان وجود دارد که پول نمی شد. برای مثال قانون اساسی ایالات متحده به تصویب رسید و در سال 1789 به کنگره ایالات متحده قانونی قدرت ایجاد پول است. ایالات متحده سکه عمل 1792 به تصویب رسید و دلار به عنوان ارز واحد و تقسیم آن به 100 سنت است. اولین متحده نعناع آغاز عملیات در فیلادلفیا در سال 1794. شما می توانید خواندن یک جالب, روزشمار تاریخ از پول در http://www.ex.ac.uk/~RDavies/arian/amser/chrono.html.

پول است که به سادگی یک مکانیسم است که دولت باید به منظور ایجاد تسهیل تبادل ارزش. این تسهیل هماهنگی در همکاری های اقتصادی بین مردم است.

همانطور که من نوشتن این, من نشستن در یک رستوران خوب با بهره گیری از یک سالاد بزرگ و یک لیوان میوه شور چای یخ. جریان آزاد پول ساخته شده این امکان پذیر است. بیایید نگاهی به برخی از آنچه تا به حال اتفاق می افتد برای من قادر به این سالاد در این محل:

–زمین تا به حال به خریداری و یا اجاره.

–این ساختمان تا به حال طراحی و ساخته شده است.

– مردم تا به حال به استخدام می شود.

–غذایی که تا به حال به رشد (در مکان های از راه دور از کشور) و تحویل تازه به رستوران.

–ظروف تا به حال خریداری شود.

–آشپز به حال آماده سازی مواد غذایی است.

–سرور تا به حال برای آوردن غذا به میز من است.

چقدر تلاش فیزیکی من را به جلو قرار داده لذت ببرید من سالاد ؟ من تا به حال انجام شده بود نشان می دهد و سفارش. من کل هزینه–تنها در حدود 17 دلار. چه مجاز از این همه تلاش هماهنگ شده با تمام این مردم ؟ جریان آزاد پول است.

این بدان معنی برای شما است که شما می توانید تقریبا همه چیز شما می خواهید و نیاز دارید با استفاده موثر از زبان و ریاضیات و پول است. قدرت واقعی خود را در فکر قدرت برای ایجاد ارزش برای دیگران با استفاده از این سه ابزار. اگر استفاده از ارزش شما ایجاد می کنید بیشتر از مقدار پول نقد شما دریافت خواهید کرد شما اضافه شده اند به زندگی مشتری خود را. این مقدار پول نقد شما دریافت بیشتر از کل هزینه ارائه این خدمات به شما سود. تکرار این فرآیند در یک به اندازه کافی بزرگ مقیاس و شما ایجاد ثروت عظیم برای خود و هم برای دیگران.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.