بررسی اجمالی از خدمات قفل ساز تجاری

[ad_1]

اگر چه یک قفل ساز می کند بیشتر به کمتر همان شغل صرف نظر از منطقه که در آن او کار می کند یک قفل ساز تجاری به تحمل برخی از مسئولیت بیشتری با توجه به نیاز به محافظت از خصوصی و اطلاعات محرمانه در محل کار. بیش از تعویض و rekeying قفل آنها را در اطراف پله تا اقدامات امنیتی در کسب و کارهای تجاری.

منطقه عملیات

در حال حاضر به عنوان فوق اعلام نقطه اصلی تمایز میان مسکونی locksmiths و یا برای که ماده یک قفل ساز موبایل است در این زمینه که در آن کار می کنند. بر خلاف آنها یک قفل ساز تجاری با این نسخهها کار فقط با کسب و کار. آن می تواند بزرگتر شرکت های دولتی, ادارات, بیمارستان ها, رستوران, خرده فروشی, مغازه ها و مدارس, در میان دیگران. برنامه های آموزشی این همان است. آنها ممکن است یا نه ممکن است شرکت به تماس از مشتریان مسکونی و یا درخواست برای قفل ساز خدمات مربوط به اتومبیل است. این بستگی دارد که آیا آنها به طور مستقل و یا برای یک شرکت است.

نمونه وظایف

  • نصب قفل جدید –

این است که مسئولیت اصلی یک قفل ساز. آن شامل نصب جدید داخلی و خارجی قفل است. این همچنین شامل نصب کوک و قفل بدون کلید. ورود بدون کلید سیستم های بیومتریک شامل کارت, سیستم های دسترسی و مجله قفل.

Locksmiths همچنین به شما کمک کند در صورت اخراج و کارمند اخراج. زمانی که یک کسب و کار پایان, کارکنان, کارمند ممکن است حاضر به بازگشت های arrow به دلیل کینه. در چنین رویدادهای یک کسب و کار مورد نیاز خواهد بود برای نصب مجدد قفل در دفتر.

  • تعمیر و rekeying قفل های موجود –

آسیب دیده قفل نیاز به تعمیر به موقع به خصوص در حوزه تجاری و مراکز کسب و کار. سایش و پارگی طبیعی ممکن است باعث قفل به آسیب دیده. آن را نیز شامل استخراج کلید گیر کرده در قفل. Rekeying یکی دیگر از روش های مهم انجام شده توسط تجاری locksmiths. این شامل تغییر داخلی لیوان. آن را به عنوان خوب به عنوان جدید نصب قفل و کلید نمی توان آن را به کار گیرند.

  • تکثیر کلید –

یک قفل ساز تجاری نیز ممکن است مفید آمده در طول lockouts. آنها می تواند باز کردن درب برای شما با اضافه کردن یک کلید. یک صاحب کسب و کار همچنین می توانید درخواست یک مجموعه یدکی در صورت نابجا و کلید.

  • در محل سیستم های امنیتی –

قفل ساز تجاری شرکت ها می تواند کمک بزرگی زمانی که می آید به اتصالات امنیت و نظارت سیستم های خود را در محل کسب و کار. امنیت نیاز شرکت به شرکت متفاوت است. یک قفل ساز حرفه ای را بررسی نیازهای امنیتی این شرکت و در نتیجه از بین بردن حدس و گمان در آن است. آنها ارزیابی امنیتی اهداف داخلی و خارجی مناطق است که نیاز به نظارت و دیگر ویژه امنیت مورد نیاز است. بر اساس ارزیابی این شرکت ها قفل ساز طراحی یک سیستم امنیتی است که به بهترین وجه مناسب نیازهای شما و بودجه. این شامل دوربین مدار بسته سیستم دوربین های امنیتی و نظارت تصویری.

  • استاد کلید سیستم

استاد کلید سیستم را در راحتی و بدون به خطر انداختن امنیت کسب و کار. یک استاد کلید سیستم در دسترس کارکنان قرار می دهد در حالی که همچنین مهار آنها را از آن مناطق که در آن آنها مجاز نمی باشد. همچنین است یک راه حل خوب برای کسانی که نفرت در حال حرکت در اطراف با یک حجیم دسته کلید در جیب خود. آن می تواند جایگزین یک کل دسته برای یک کلید.

  • امن نصب و راه اندازی –

یک قفل ساز نیز می تواند استخدام برای نصب روی دیوار یا کف امن است. آنها می توانید برای باز کردن امن و یا کلید های تکراری برای همان.

تجاری locksmiths معمولا دسترسی به یک شرکت سیستم های امنیتی. بنابراین آنها نیاز به انجام پس زمینه چک کیفری در علاوه بر این به آموزش قبل از آنها با توجه به صدور مجوز گواهی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *