با استفاده از درام در EFL Classroom – ضروری غرفه و مواد را در دست دارند

[ad_1]

انگیزه EFL Learners با استفاده از درام

انگیزه ما زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی زبان آموزان ثابت نگرانی در میان بسیاری از EFL teachers. زبان آموزان ممکن است محدود به تسلط به زبان انگلیسی (LEP) و یا تمایلی به دلیل دیگر درونی یا بیرونی عوامل انگیزشی. شما ممکن است نیاز به تکنیک های جدید برای آموزش گرامر زبان انگلیسی افعال یا ساختار در زمینه. پس از آن بیش از حد EFL معلمان به سادگی ممکن است به دنبال راه های دیگری برای ترکیب پویایی را در آموزش زبان انگلیسی. هر مورد ممکن است علاوه بر این از درام و دراماتیک عناصر است که اغلب با شوق و ذوق استقبال یکی. در آماده سازی, در اینجا چند پیشنهاد مفید در غرفه های و مواد است که کمک خواهد کرد در گنجاندن درام در EFL اتاق کلاس.

کلید غرفه شما باید در دست

مبلمان:

برخی از آیتم های مفید برای شبیه سازی یک رستوران, کافه, فروشگاه و یا مغازه کوچک تنظیم شامل یک میز کوچک و دو تا چهار صندلی و یک سفره جای تنظیمات برخی از پرتاب بالش پرتاب فرش و مجموعه ای از کارد و چنگال. برای کارد و چنگال در نظر بگیرید پلاستیک تمبلرس, فنجان, بشقاب و ظروف و وسایل آشپزی و دستمال و ظروف برای چاشنی.

لباس شخصیت:

برای کمک به زبان آموزان به شخصیت dramatizations, گفت و گو, و, نقش, نقش انتخاب کت smocks پیش بند, کلاه, کلاه (کلاه بیس بال, یونیفرم, کلاه, و غیره.), ماسک-به “بتمن” آیا صدای منفعل و کلاه گیس (در انواع رنگ ها) هستند به راحتی به دست آورد. در نظر گرفتن موارد اضافی مانند کراوات, کفش, روسری, دستمال, bandanas و دستکش های بیش از حد.

سر و صدا گذاران:

EFL learners تمام سنین را دوست دارم برای قرار دادن این بازی در صحنه های دراماتیک از بسیاری از انواع مختلف. همه شیوه ای از زنگ ها, سازیاموسیقی زنگی, سوت فلوت جغجغه و هر چه دیگر realia شما ممکن است قادر به آمده تا با اضافه خواهد شد به شما انواع تخیلی کنسرت بربس.

اسباب بازی و اسباب:

این اسباب بازی ها و اسباب من نه می خواهم خودم را از آنجا که آنها می تواند مورد استفاده در یک آرایه وسیعی از زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی فعالیت های کلاس, در علاوه بر این به درام و دیالوگ استفاده است. سعی کنید مجموعه ای از موارد مانند: بادکنک, عروسک حیوانات, تیله, جک عرشه از کارت های بازی یک توپ بادی (مانند یک توپ ساحل) یک کوچکتر لاستیک توپ بیس بال یا توپ فوتبال, یک جفت تاس برخی از محبوب هیئت مدیره بازی ها, مجموعه ای از بازی چکرز برخی از دومینو و شطرنج مجموعه.

تنظیمات لوازم جانبی:

برای شبیه سازی تنظیمات سعی کنید در غرفه مانند ساعتهای تایمر ساعت شنی, کیسه های همه فن حریف و اندازه بسیار کسل کننده تیغ اصلاح, کرم, یک تایمر تخم مرغ بطری اسپری و رایگان-ایستاده ساعت. به احتمال زیاد شما در حال حاضر باید همه فن حریف, کتاب کاغذ, قلم, قیچی و سایر اقلام لوازم التحریر در دست در کلاس برای پر کردن این مجموعه ای از کنسرت بربس.

Lights, Camera, Action!

قطعا شما نمی خواهد نیاز به همه این موارد در دست است. هر آنچه در دسترس است و مناسب شرایط که تحت آن شما تدریس خواهد شد درایو که از این چیزهایی که شما در نهایت کار با. زبان آموزان خود را بدون شک بسیاری از پیشنهادات دیگر بیش از حد. فقط به یاد داشته باشید به آنها اجازه می دهد و یا “غیر هدایت شونده” تمرین با زبان انگلیسی در زمینه انجام گفتگوهای dramas, دهنی, تلفیق, نقش, نمایشنامه, از آن لذت ببرید با آن و مهمتر از همه لذت بردن از نتایج.

نگاهی سریع در یک تصویری از یک skit گروه از زبان آموزان را با استفاده از چند روش ساده کنسرت بربس. آن را به نام “چه خواهد شد جکی می گویند؟”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.