بالا 3 میله سوشی در سامرویل ماساچوست

[ad_1]

میله سوشی هستند سخت برای پیدا کردن در سامرویل ماساچوست. اگر شما یک سوشی عاشق آن است که بهترین را به بازدید از سه رستوران ها که ارائه این نوع از مواد غذایی است. یک رستوران تایپه توکیو. با این رستوران گفت: به شما پرداخت برای آنچه که شما دریافت می شود واقعی است. این یکی از گران ترین سوشی مکان در محله. اگر شما می دانید پورتر ارز, این رستوران است که در مقابل آن. این است که ارزش پول خود را. سوشی خود را انتظارات را تغییر دهید پس از تلاش کردن این مواد غذایی است. شما درمان خواهد شد و با ترکیدن رول و سخاوتمندانه در خدمت همه چیز. منوی خود را از محدوده مکی دسته کوچک موسیقی جاز تن رول و کالیفرنیا مکی. اگر چه این یک رستوران ژاپنی آنها ارائه غذا های چینی مانند خرچنگ کمی rangoon یا شهر پکن راویولی. آنها خیلی خوب به طوری که شما صرف خواهد شد در کمتر دوره اصلی. Tempura کالاماری اودون است تا آرامش و پر کردن. قابل توجه چیز در مورد رستوران خود را ،

یکی دیگر از سوشی خوب جایی است به نام روح سوشی. این محل ارائه می دهد چیزی تازه پس از پول خود را به ارزش آن است. این unagi خدمت گرم است. لبه ها خیلی ترد. سفارش hamachi و ماهی قزل آلا. وجود دارد sushis با برنج قهوه ای. برجسته از این محل است که خود را از غذا مانند شومای gyoza و karage. جدول بسیار اجتماعی. اگر چه این رستوران کوچک است, همه چیز پاک است.

Yoshi رستوران یکی از قابل توجه به خصوص در منطقه بوستون. رول طعم فوق العاده. همه از مواد تازه و خوبی نورد. پس از خوردن رول شما قطعا عاشق این نیش می زنند به اندازه بهشت است. رول قیمت درآمده است. بهترین آنهایی که در منو هستند مارماهی-avo و مکی. همه در خدمت گرم و تازه است. آنها به تازگی به روز رسانی منوی خود را با سرخ شده, رول خرچنگ است که بسیار خوشمزه است. کوچک اندازه نیش خوبی است در مورد $11. یکی دیگر از قابل توجه ترین چیزی که در منو های زیبا سیاه رول اژدها. این شامل تند ماهی تن خیار, مارماهی و tobiko. شما قطعا لذت بردن از هوای تازه و سخاوتمندانه قطعه از سوشی. یک نقطه ضعف از رستوران خود را توسط این سرویس است. آن را بسیار آهسته اما آن را به ارزش آن است. کیفیت و ثبات ارزش قیمت است که شما در حال ارائه شده است.

اتمام برخی از این اماکن اگر شما یک عاشق سوشی. این رستوران ها ارزش وقت و پول خود را. خواندن برخی از بررسی های رستوران ها که ارائه مواد غذایی خوب است. اگر شما در حال بازدید از سامرویل وجود دارد بسیاری از گزینه های را انتخاب کنید از.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *