بالا دنور رستوران

[ad_1]

دوچرخهسواری جیم لذیذ سگ

لذیذ هات داگ, رستوران, احتمالا آن چیزی است که بسیاری از افراد انتظار می رود در بالای لیست رستوران, به خصوص در یک foodie شهر مانند دنور اما این فقط به شما نشان می دهد نبوده است به دوچرخهسواری جیم لذیذ سگ. Yelp.com دارای این پنج نقطه ایستاده غذا و رستوران در دنور. آنها خدمت از 20 سگ های مختلف, همه دستکاری شده با خوراک سوسیس. علاوه بر هات داگ دوچرخهسواری جیم دو همبرگر در منو است. علی رستوران نگه می دارد و درست به ریشه های آن است. دوچرخهسواری جیم زمانی آغاز شد که جیم Pittenger آغاز فروش سگ از یک سبد خرید در یک خیابان شلوغ گوشه. اما این نیست طبیعی هات داگ; در عوض, آنها اغلب آماده با گوزن و گراز وحشی و گوزن و بز کوهی قرقاول و یا بوفالو. به عنوان محبوبیت آن رشد یک خانه دائمی مورد نیاز بود. وارد بازی گاه به گاه رستوران در Larimer خیابان که هنوز هم صادق است به آن خیابان foodie پرنیان. بالا کردن سگ خود را با نوشابه خیس کبابی پیاز و پنیر و شما تا به حال کامل دوچرخهسواری جیم تجربه کنید.

Pho 95

در آینده به عنوان دومین رستوران در دنور در Yelp.com, Pho 95 در رستوران ردیف بسته بندی شده است. غرفه در این جنوب فدرال بلوار eatery سرریز با pho متعصب slurping تا کاسه و پس از بخار کاسه های مختلف فو ترکیب. ویژگی های منو همه چیز از سیرابی برای شامی کباب و فیله مینیون و هر فو منظور خدمت کرده است با یک شمع از ساز است که همه تازه است. براث در پشت این ظرف ماکارونی است, در خانه, تازه و برجسته پررنگ بزرگ طعم هل و رازیانه و میخک همه کمک به ایجاد فو 95 ارزش هر slurping نیش می زنند. استیک است که می آید از همیشه به نظر می رسد به جلو-دونده با مشتریان raving در مورد رول بهار با گوشت گاو کبابی و فو خدمت با خام استیک.

سبزه آشپزخانه

باز کردن درهای خود را در سال 2009 در واشنگتن, پارک, سبزه, آشپزخانه, همه چیز در مورد پخت و پز واقعی با تازه و سالم مواد لازم. نوح Stephens صاحب و سرآشپز در پشت این ساندویچ رستوران است که نیش ترمزی میزند از جهان را تحت تاثیر قرار و کلاسیک, فرانسوی, تکنیک های. استفن فارغ التحصیل از دانشگاه دنور و سپس برای تحصیل در مدرسه پخت و پز در پاریس. از این آموزش Stephens استادانه صنایع دستی منو که یکپارچه ترکیبی از غذا و شراب و فرهنگ, همه با هم. همه چیز از بیرون آمدن از آشپزخانه 100% آلی و بعلاوه Vert هدف تنها با استفاده از پایدار گوشت و محصولات لبنی. Diners توصیف کرایه به عنوان برجسته قلب و روح به عنوان یک عنصر اصلی و آنها را به عنوان آنجا که می گویند مهم نیست که آنچه شما سفارش زیرا هر ظرف در منو گردد با دقت و ظرافت ارائه شده در این دیدنی دنور رستوران.

Rooster & Moon قهوه میخانه

مثلث طلایی Gastropub, خروس & Moon قهوه میخانه است بیش از فقط یک رستوران. این دنور رستوران همه جانبه نقطه داغ, با پایان بالا کافی شاپ است که در خدمت تنها با بالاترین کیفیت اسپرسو نوشیدنی, یک ساندویچ محل استفاده می کند که تنها گواهی شده ارگانیک کرایه و یک نوار که در آن نوازندگان محلی بازی در حالی که آبجو, شراب و کوکتل امضا هستند به آسانی در جریان است. Rooster و ماه قهوه میخانه به خود می بالد در آن اینترنت بی سیم رایگان و فراوانی رسانه های, پس از از دست دادن چند ساعت انجام کار با بهره گیری نسبتا معامله فنجان جو و آسمانی ساندویچ. خدمات سریع و با دقت و محیط راحت و دعوت; محل مناسب برای یک مکالمه شدید بحث در مورد سیاست های محلی و یا محاسن خاص گروه جدید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *