بازیافت روغن پخت و پز – آنچه که اهمیت بازیافت استفاده می شود روغن پخت و پز?

[ad_1]

تاثیر روغن پخت و پز در اختیار

با بیش از 2.5 میلیارد گالن استفاده می شود روغن پخت و پز ایجاد شده در ایالات متحده سالانه روغن مناسب دفع زباله های قابل توجهی را مدیریت موضوع است. با توجه به اثرات زیست محیطی از گریس اختیار یک تلاش آگاهانه باید همیشه برای بازیافت به جای دفع زباله های نفت است. گریس دفع به محل های دفن زباله می تواند منجر به طولانی مدت آسیب های زیست محیطی. بعلاوه استفاده از نفت است و اغلب نادرست از دفع کردن آشپزخانه تخلیه که می تواند منجر به مسدود شدن لوله کشی فاضلاب انسداد و آلودگی آب های زیرزمینی. در اینجا برخی از حقایق در مورد منفی زیست محیطی و تاثیر مالی از گریس اختیار:

 • شهر سان فرانسیسکو صرف 3.5 میلیون دلار در هر سال به unclog فاضلاب با مشارکت کننده در حال پخت و پز روغن ریخت پایین تخلیه
 • یک لیتر از ضایعات روغن پخت و پز آلوده می تواند تا یک میلیون لیتر از آب های زیرزمینی
 • حیوانات در معرض مقادیر زیادی از روغن پخت و پز در معرض خطر خفگی, خفه کردن, و پوشش از خز و پر

مزایای بازیافت روغن پخت و پز

بازیافت تبدیل شده است آسان تر برای خانواده ها و کسب و کار در سال های اخیر است. بسیاری از شهرداری ها اجرا شده اند گریس برنامه های بازیافت و بیشتر شرکت متمرکز بر ارائه بازیافت روغن و گریس دام تمیز کردن خدمات برای کسب و کار است که ایجاد مقادیر زیادی نفت از زباله. اکثر آنچه که قابل بازیافت است که تصفیه شده و به انواع مختلف سوخت های زیستی استفاده می شود برای سوخت رسانی خودرو و خانه گرم. برخی از مزایای بازیافت عبارتند از:

 • سوخت های زیستی تولید شده از روغن های گیاهی سوختگی تمیز کننده ساطع 78 درصد کمتر دی اکسید کربن نسبت به سوخت دیزل
 • سوخت های زیستی استفاده می شود که به عنوان یک جایگزین برای سوخت های سنتی دارای پتانسیل برای کاهش این صنعت کربن 80 درصد
 • بازیافت می تواند به ارائه درآمد اضافی برای رستوران ها در قالب جبران خسارت از شرکت بازیافت و همچنین به عنوان قابل توجهی کسر مالیات
 • کاهش در مسدود کردن و خراب شدن سیستم های فاضلاب

بسیاری از مزایای بازیافت روغن هستند که منجر به اجرای گسترده از روغن برای بازیافت و زباله روغن مجموعه برنامه های:

 • در اروپا بیش از 80 درصد از روغن نباتی استفاده می شود در حال حاضر در حال تبدیل به سوخت زیستی
 • متوسط آمریکا مک دونالد رستوران بازیافت تقریبا 1,450 گالن نفت در هر سال
 • 100% از روغن استفاده می شود از Darden رستوران بازیافت (Darden صاحب محبوب ترین ها رستوران های زنجیره ای از جمله خرچنگ قرمز و باغ زیتون)

چگونه می تواند شما را بازیافت روغن پخت و پز?

بازیافت برای خانواده ها

 1. به دور از روغن پخت و پز به تمام اطلاعات لازم در مورد مناسب دفع و بازیافت در نوک انگشتان خود را
 2. پس از پخت اجازه می دهد که روغن به سرد بریزید و آن را به ذخیره سازی پلاستیک ظروف. شما می توانید فروشگاه ظروف در فریزر اجازه می دهد تا نفت به تحکیم و جلوگیری از نشت در طول حمل و نقل به بازیافت و رها کردن نقطه
 3. تعیین محل نزدیکترین بازیافت رها کردن محل
 4. برنامه ریزی برای بازیافت. تعیین ذخیره سازی ظروف و رها کردن به صورت دوره ای (مثلا یک بار در هر ماه)
 5. خوشحال می شود که شما در حال محافظت از خانه خود و شهر را از آسیب, کمک به محیط زیست و احتمالا کسب درآمد برخی از پول اضافی برای استفاده از روغن

توجه داشته باشید: بسیاری از شهرستانها و بازیافت شرکت ارائه خواهد شد اضافی رها کردن مکان پس از شکرگزاری برای رسیدگی به افزایش تقاضا است.

بازیافت برای کسب و کار (به عنوان مثال رستوران)

از آنجا که اکثر کسب و کار تولید مقدار بزرگ تر از روغن پخت و پز از خانواده معمولی بهتر است به استخدام یک روغن ضایعات بازیافت شرکت به ارائه خدمات بازیافت. بسیاری از این خدمات ارائه برای جبران ضایعات روغن در هر گالن اساس.

این که آیا شما استفاده از روغن پخت و پز در خانواده خود و یا کسب و کار مهم است برای یادگیری در مورد مناسب دفع و بازیافت بنابراین شما می توانید انجام بخشی خود را برای کمک به محیط زیست و به طور بالقوه بهبود خط پایین خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *