بازدید Grand Marais مینه سوتا برای یک تعطیلات است که نزدیک به طبیعت

[ad_1]

من شده است با رفتن به Grand Marais, مینه سوتا, از آنجایی که من می توانید به یاد داشته باشید. من بسیاری از بستگان زندگی می کنند وجود دارد پس وجود دارد بسیاری از دلایل برای بازدید از جمله مناظر زیبا و فعالیت های است که همراه با آن است.

من دو چیز مورد علاقه در مورد Grand Marais هستند لیک برتر و برتر ملی ، مینه سوتا است که شناخته شده به عنوان زمین 10,000 دریاچه ها و بسیاری از آنها در نزدیکی Grand Marais و برتر ملی جنگل است که در آن مرز آب قایق رانی منطقه واقع شده است.

اگر شما مانند اردو زدن, پیاده روی و ماهیگیری و قایقرانی وجود ندارد و بهتر منطقه در ایالات متحده است. شما می توانید به کشور اردوگاه یا کمپ در یکی از بسیاری از اردو فقط در شرق شهر تا Gunflint نوین-منظره جاده است که سفر 50 مایل به برتر ملی ،

در شهر وجود دارد که تعدادی از مغازه ها و گالری ها و رستوران ها به کاوش از جمله بن فرانکلین فروشگاه که هنوز محصول و قیمت از سال 1970. این نیز که در آن شما را پیدا خواهد کرد ساحل دریاچه سوپریور نیست که می خواهد آن را از دست. از آنجایی که من بچه بودم من را کشف کرده اند و سرگردان breakwall و سنگ فضایی که فرم بندر. و اگر شما می خواهید را به یک طلوع در این محل به آن را انجام دهد به تماشای غروب خورشید در پشت دارای دندانه اره مانند کوه است.

اگر شما به ماهیگیری یخ, برف, و یا اسکی در زمستان سرزمین عجایب شگفت انگیز جای خود را به عنوان به خوبی, اما برای من و سعی کنید به دور ماندن در زمستان. آن را سرد می شود با مقدار زیادی از برف.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.