این Ahwahnee هتل در دره یوسمیتی: یک رویای آمریکایی

[ad_1]

داستان جشن Ahwahnee هتل در دره یوسمیتی است به خصوص قابل توجه به دلیل وضعیت آن در ما پارک ملی تاریخ, اما همچنین به این دلیل آن وجود یک ادای احترام به یک مرد که تا به حال رویای بلند پروازانه برای امریکا است. او می خواست برای ایجاد یک سیستم پارک ملی خواهد بود که حسادت از جهان و Ahwahnee هتل به او کمک کرد تا آن را انجام دهد – در اینجا این است که چگونه.

اولین مدیر از ما خدمات پارک های ملی

ثروتمند Stephen T. مدر توافق منجر به خدمات پارک در سال 1915 در زمانی که وجود دارد فقط 16 پارک های ملی و عمومی بود بی تفاوت نسبت به این مفهوم است. امروز 58 وجود دارد با شکوه پارک و از طریق سال های زیادی از موفقیت این پارک ملی برنامه بود که با توجه به برنامه ریزی دقیق و با الهام از آقای مدر.

همه در حال خوش آمدید

مدر پیش بینی این پارک ملی به مکان های زیبایی و آرامش و در دسترس همه است. در یوسمیتی او به ایجاد سه سطح متمایز راحتی به تهیه کردن به طیف کاملی از پارک ملی بازدید کنندگان است.

بالاترین سطح از خوابگاه خواهد بود طبقه اول هتل است که ارائه تمام امکانات لازم برای جذب و جلب رضایت ثروتمند و با نفوذ. سطح دوم از محل اقامت ارائه می کنند ماه دور چادر با یک منطقه مرکزی برای خدمات مانند رستوران و امکانات توالت. او همچنین کنار گذاشتن فضا برای صرفه بازدید کنندگان ترجیح داده که به اردوگاه خود را با چادر و کمپینگ تجهیزات. امروز سیستم پارک ملی تقریبا به شرح زیر مدر در طرح.

چگونه مدر رشد پارک سیستم

مدر فکر می کردم که اگر او ساخته شده است واقعا بزرگ, هتل های مورد علاقه خود را در پارک ملی در دره یوسمیتی از آن خواهد شد از علاقه به غنی و قدرتمند مردم است. آنها می آیند برای لذت بردن از بسیاری از امکانات رفاهی و در عوض با ارائه پشتیبانی برای طرح خود را به رشد سیستم پارک ملی و اعتماد عمومی بیابان در ایالات متحده است.

همزمان با استفان مدر انتصاب خودرو بود انقلابی گردشگری و سفر در سراسر کشور. توسط 1926 همه آب و بزرگراه افتتاح دره یوسمیتی به سال های دور دسترسی داشته باشید. از آنجا که از هر دو مدر طرح موفق فراتر از وحشی ترین رویاهای خود را.

تاریخ Ahwahnee سایت

میلیون ها سال از یخچال های طبیعی سنگ زنی صاف بلند گرانیت دیواره های دره یوسمیتی به نفس بناهای تاریخی با شکوه ما امروز می دانیم.

سی هزار سال پیش وجود یک دریاچه بزرگ در محل Ahwahnee هتل. آب سمت چپ یک دشت حاصلخیز بود که پس از آن ساکنان بومی آمریکایی است.

این Miwoks زندگی در یوسمیتی برای هزاران سال قبل از آن کشف شد توسط مرد سفید در اواسط قرن 19.

یادآوری از مردم برای اولین بار

این Ahwahneechee قبیله زندگی می کردند در زمین که در آن Ahwahnee هتل می ایستد. رژیم غذایی خود را شامل یک جزء اصلی فرنی ساخته شده از بذرها. هتل و بازدید کنندگان می توانند کشف بزرگ گرانیت سازند و جیب های ساخته شده در سنگ توسط کارگران هندی که زمین بذرها به غذا.صخره هستند آسان برای پیدا کردن و در واقع بلافاصله مجاور به هتل پارکینگ. هر کارمند هتل خواهد بود خوشحال به شما نشان می دهد محل.

Kennyville

پس از مرد سفید کشف Yosemite آن را طولانی نیست قبل از کلمه مورد شگفت انگیزی بیابان با آن 3,000 پا گرانیت دیوار و آبشار آبشارهای.

در 1850s اولین گردشگران وارد Yosemite سوار بر اسب. یک شهر کوچک Kennyville شد و به سرعت به منظور ارائه آخرین بازدید با رد و بدل خدمات و حداقل موجودی تسلی در طول اقامت خود در دره.

با ظهور این خودرو در اوایل قرن بیستم Kennyville سودمندی به سرعت در حال کاهش یافته است و این زمین به نظر می رسید یک کاندیدای مناسب برای repurposing. مدر می خواستم از سایت زیبا با درختان فراوان و بازدید از آبشار یوسیمیتی نیم گنبد و نقطه یخچال برای هتل خود را. او خود را می خواهید.

ساختمان آغاز می شود

در سال 1925 با یوسمیتی و کاری شرکت (YP&CC) راه اندازی شده توسط خدمات پارک برای ساخت بزرگ پارک هتل. گیلبرت S. آندروود انتخاب شد به عنوان معمار. وظیفه او این بود که به یکی از بزرگترین چالش های حرفه ای و دستاوردهای.

نسوز هتل

آتش همیشه از نگرانی های بزرگ در بیابان و بسیاری از پارک هتل ها کاهش یافته است قربانی به آتش سوزی جنگل. مدر می خواستم نسوز هتل. به این منظور این Ahwahnee یک شاهکار واقعی از طراحی نابغه است.

این Ahwahnee هتل ساختار به نظر می رسد ساخته شده از سنگ و چوب است اما در واقعیت بدوی به دنبال بیرونی جانبداری بالکن و تیرهای که به نظر می رسد به چوب هستند و در واقع ساخته شده از سیمان ریخته گری به خوبی رنگ آمیزی برای مطابقت اطراف redwoods و سنبه. ما بازدید Ahwahnee هتل چند بار در طول سال اما تا زمانی که ما انجام تحقیق و پژوهش برای این مقاله, ما تا به حال هیچ ایده بیرونی دیوار های ساخته شده از سیمان.

ساختمان Ahwahnee هتل به یاد ماندنی انجام

این بزرگترین چنین وظیفه ای برای رشد جوان آمریکایی صنعت حمل و نقل از 1920s. کامیون زد جاده خاکی شب و روز و هفت روز در هفته به مدت بیش از یک سال را به مواد به Ahwahnee پيشگيري.

تمام مصالح ساختمان در شش طبقه هتل وارد شد از خارج از پارک. که به معنای تخلیه نزدیک به 700 تن از جراحی من پرتوهای همراه با 5000 تن از ساختمان سنگ و 30000 پا از چوب و سیاهههای مربوط با مدل های اولیه کامیون ها در امتداد جاده های خاکی و پر از دست انداز. اضافه کردن به که تن بسیاری از هتل مبلمان و آشپزخانه و تعمیر و نگهداری تجهیزات لازم برای اجرای یک هتل لوکس است. این یک تعهد بزرگ برای بیش از 250 رانندگان و کارگران و صنعتگران برای ایجاد بی انتها مسکن شاهکار است که ما در حال حاضر پس از ریور.

Stephen T. مدر را خود امریکا افتخار می کنم.

این هتل خود را به حال افتتاح در 14 ژوئیه 1927.

اگر شما بروید

چندین ورودی به یوسمیتی پارک و شما می توانید مسیر خود را از پارک در وب سایت.

به عنوان شما درایو را از طریق پارک دیده بان برای علائم به Ahwahnee هتل. یک سنگ طبیعی gatehouse در ورود به هتل می دهد بازدید کننده هیجان انگیز حس ورود. برگ درخت پوشیده درایو فراتر از دروازه باعث افزایش پیش بینی و سکویا صف پارکینگ منطقه را فراهم می کند استقبال گرم به همه ی بازدید کنندگان.

شما در حال ممتاز به مورد برای ورود به یکی از بزرگترین پارک روستایی هتل ها در جهان است.

سفر مبارک.

ما را به نوشتن بیشتر در مورد grand Ahwahnee هتل در آینده بسیار نزدیک. اگر شما دوست game, این داستان را از دست ندهید عاقبت. ما بررسی خواهد Ahwahnee قابل توجه داخلی و نقشی که انسل آدامز و نیروی دریایی در این هتل از تاریخ ،

ما می خواهیم برای تشکر از لیزا Cesaro از DNC پارک و استراحتگاه در یوسمیتی و تامی فون Isakovics از بیضی روابط عمومی برای کمک به ما با اطلاعات در مورد Ahwahnee هتل و دره یوسمیتی.

اگر شما می خواهم به خواندن بیشتر در مورد جزئیات Ahwahnee هتل وجود دارد دو کوتاه و کتاب های بسیار عالی در مورد این موضوع. این Ahwahnee – یوسمیتی گراند هتل توسط کیت Walklet و Ahwahnee – یوسمیتی کلاسیک, هتل, توسط شرلی سارجنت. هر دو کتاب در دسترس هستند Amazon.com.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.