ایده های کسب درآمد اینترنتی

ایده های کسب درآمد

من فکر می کنم اگر من بگویم که امروزه کسب درآمد به روش ثابت و قانونی بسیار سخت است با من موافقت خواهید کرد … یا من اشتباه می کنم؟

در این مقاله من به شما یاد خواهم داد که کسب درآمد  چگونه به طور آنلاین و حتی بدون کار کردن با توضیح بدون بهترین اسرار بهترین ایده ها برای کسب درآمد در سال 2020 که تقریباً 11 سال است بطور مداوم از آنها استفاده می کنم ، درآمد جدی کسب کنید.

به طور خلاصه: اگر در انتهای مقاله حداقل 1 استراتژی کسب درآمد موفق در زمینه پول سازی مناسب خود پیدا نکرده اید ، به این معنی است که شما واقعاً نمی خواهید پول در بیاورید یا وضعیت مالی کسب درآمد خود را بهبود ببخشید!

اماده ای؟ بیا شروع کنیم!

حتماً می دانید که در حقیقت راز کسب درآمد آسان در سال 2020 ، ایجاد کسب درآمد  یا داشتن شغل پردرآمد نیست و حتی نیازی به داشتن ایده قرن نیست ، بلکه فقط باید درآمد ماهانه بسیار کمی ایجاد کنید کسب درآمد (حتی مبالغی که ممکن است به نظر برسد بی ربط) و این باعث می شود شما حتی در حین انجام کار دیگری درآمد کسب کسب درآمد  کنید. در این صفحه من در مورد چگونگی ساخت امپراطوری خود با پیروی از این روش صحبت می کنم.

(من قبلاً به شما گفتم که ایده شماره 27 بسیار آسان است اما من یک ماه پیش آن را امتحان کردم و کسب درآمد هنوز هم در سال 2020 عالی عمل می کند!)

40 ایده برای کسب درآمد جدی در اینترنت یا کسب درآمد از خانه

در این صفحه ، 40 ایده از ایده پردازی را پیدا خواهید کرد کسب درآمد ، اما موضوع بسیار گسترده ای برای پوشش دادن در یک صفحه است. به همین دلیل ، هر از گاهی ، پیوندهای عمیقی به سایر مقالات وبلاگ خواهید یافت که به شما اطلاعات عمیق تری در مورد روش درآمدی که می خوانید ، می دهد.

بیایید شروع کنیم تا بفهمیم که چگونه امروزه پول در می آوریم.

ما تصمیم گرفتیم این ایده ها را در 3 گروه قرار دهیم:

ایده هایی که در دسترس همه اس ت کسب درآمد: زنان خانه دار ، خانه دار ، بیکار ، مستمری بگیران و بچه ها و افرادی که بلافاصله درآمد کسب می کنند (در طی 1-2 روز)

ایده هایی برای کسب درآمد در دراز مدت و بلند مدت و ایجاد درآمد خودکار (طی چند ماه)

ایده های مجله ای که هنوز  کسب درآمد  “معتبر هستند اما کاربرد آنها دشوار است” ؛ منظور من این نیست که معتبر نیستند یا در دسترس تعداد معدودی هستند ، بلکه به فداکاری های بیشتری نسبت به سایر ایده های ساده تر ، به عنوان مثال تغییر مکان یا تغییر در سبک زندگی فرد ، احتیاج دارند.

اگر هدف شما کشف برخی از روش های کسب سریع پول نیست اما به دنبال روش های هدفمند در مورد چگونگی کسب درآمد واقعی یا چگونگی ثروتمند شدن هستید ، می توانید بخشهای دیگر وبلاگ و راهنماهای پیشنهادی را در ستون سمت راست بخوانید. .

برای شروع افزایش درآمد ، قطعاً نکته شماره 1 را فراموش نکنید:

 

1 – مرحله 1: بیاموزید که چگونه با طرز فکر شخصی که واقعاً ثروتمند شده است کسب درآمد ، ثروتمند شوید

اگر می خواهید یاد بگیرید چگونه پول در بیاورید و ثروتمند شوید و در عین حال بیشترین شانس موفقیت را دارید ، باید بدانید که افراد موفق چگونه فکر می کنند و دیدگاه های خود را اتخاذ می کنند.

اصول اقتصاد “واقعی” را مطالعه کنید و بیاموزید که چگونه به دنیای کار یا کارآفرینی نزدیک شوید تا به طور مداوم از فشار یا ضربات ضعیف رقبا رنج نبرید. کتابهای توصیه شده را در زیر بخوانید و با استفاده از مفاهیمی که هر یک از آنها توضیح می دهد ، این فرصت را خواهید داشت که هر نوع ابتکاری را که می خواهم انجام دهم بردارید:

 

[در اینجا از نظر اهمیت ، از بین 30 بهترین کتاب در کسب درآمد زمینه تجارت در حال حاضر در گردش انتخاب شده اند]

“بزرگراه به سمت ثروت” – کتاب را نباید فراموش کرد کسب درآمد ، به ویژه برای کسانی که قبلاً کتاب های دیگری در زمینه اقتصاد / کارآفرینی خوانده اند اما هنوز قفل وضعیت خود را باز نکرده اند. این کتاب به روشی دلپذیر و آسان برای درک (با استفاده از استعاره و مقایسه به جای اصطلاحات خلاصه برگرفته از متون اقتصاد) توضیح می دهد که چگونه دنیای تجارت کار می کند و کلید خواندن صحیح را به شما می دهد تا به بهترین روش به کار و مدیریت پول نزدیک شوید. : رفتن از بیکار به کارمند ، از کارمند به کارآفرین و از کارآفرین به شخصی که با حقوق بازنشستگی زندگی می کند. می توانید آن را در این صفحه پیدا کنید [اینجا را کلیک کنید]

“پدر ثروتمند پدر بیچاره” – کتاب عالی است که هم کسب درآمد ه کسانی که می خواهند بدانند چگونه می توانند درآمد کسب کنند باید آن را بخوانند. نوشته شده توسط رابرت کیوساکی ، یکی از بزرگترین کارآفرینان جهان که از فقر کامل به ثروت چند ده میلیون دلاری رسیده است. صرف نظر از اینكه اهداف درآمد شما چقدر بزرگ است ، این كتاب به شما كمك می كند ، و به شما اجازه می دهد تا بفهمید چه عواملی مانع پیشرفت شما در مسیر پیشرفت شما می شود و چگونه می توانید به روش صحیح آنها را برطرف كنید. می توانید آن را در این صفحه پیدا کنید [اینجا را کلیک کنید]

“بزرگ فکر کن و به جهنم برو” – وقتی من برای اولین بار این کتاب را توصیه کردم ، دونالد ترامپ هنوز رئیس جمهور ایالات متحده نبود! در این متن خواهید فهمید که او چگونه هر بار کسب درآمد از ناکامی های فاجعه بار ، پول خود را افزایش می دهد اما باعث مهارت و غرق شدگی او می شود. یکی از منکتاب های مورد علاقه از همه. می توانید آن را در این صفحه پیدا کنید [اینجا را کلیک کنید]

بیایید با انتخاب ایده هایی در مورد نحوه کسب درآمد “مناسب برای همه” شروع کنیم

بعد از دیدن کتابهای پشت سر هر مسیر رشد اقتصادی ، کسب درآمد در زیر ، برخی از ایده های کسب درآمد را می یابید که می توانید طی چند روز اجرا کنید و با کارهایی که امروز می توانید کسب درآمد کنید و زمینه های موجود در که قبلاً صلاحیت آن را دارید. یکی از معتبرترین فرصت های امروزی بدون شک تجارت آنلاین کسب درآمد است (به شرطی که فرصت ها را با دقت انتخاب کرده و از کلاهبرداری دور باشید) خصوصاً اگر از طریق سیستم عامل های رایگان همانطور که در این صفحه توضیح داده شده است انجام شود.

پیوندهای بیشتر

قبل از عملی کردن هر یک از ایده های ذکر شده در زیر ، کسب درآمد  من توصیه می کنم که مطمئن شوید که به اندازه کافی در مورد قوانین موجود مطلع هستید و هیچ مقررات قانونی و مالیاتی را نقض نمی کنید ، حتی کمتر “غیرقانونی” کار کنید!

2 – سگ نشین باشید

چگونه می توان با احساسات خود درآمد کسب کرد؟ اگر حیوانات را دوست دارید ، بخشی که به معنای واقعی منفجر می شود مربوط به دنیای حیوانات است: سگ ، گربه و غیره ، زیرا امروزه بسیاری از مردم خرگوش ، طوطی ، ماهی و … نیز دارند که باید از آنها مراقبت کنند!

از آنجا که ریتم های زندگی مدرن اجازه نمی دهد که دائماً در کسب درآمد خانه (یا در هر صورت در مجاورت خانه) باشید ، بسیاری از افراد قادر نیستند سگ خود را بیش از یک بار در روز برای پیاده روی بیرون ببرند. به همین دلیل آنها به طور فزاینده ای به سگ نشینانی متوسل می شوند که آنها را برای پیاده روی بیرون می آورند و با تغذیه و تمیز کردن آنها چند ساعت در روز از آنها مراقبت می کنند.

 

نرخ ها با نرخ های حدود 10 یورو در ساعت محتاطانه هستند.

 

علاوه بر این ، این نوع فعالیت ها باید در دوران تعطیلات مورد توجه قرار گیرد ،  کسب درآمد همانطور که در تعطیلات است که مردم و خانواده ها قادر به پیروی از حیوانات خانگی خود نیستند و بهترین فرصت ها برای کسب درآمد وجود دارد.

شاید برای شما جالب باشد مقاله: کار جدی از خانه: چند نکته

– – –

3 – یک برنامه را بارگیری کنید و به یک خریدار رمز و راز تبدیل شوید: با مراجعه به مغازه های شهر خود درآمد کسب کنید

شرکت های بزرگ و حق رای دادن به شخصی احتیاج دارند که به مشتری ناشناس فروشگاه های خود تبدیل شود تا بفهمد آیا صاحب فروشگاه واحد محصولات آنها را به درستی نمایش داده است یا آنها را به روش صحیح پیشنهاد می کند.

نمونه عکس درخواست شده از خریدار رمز و راز: ساعات کار

درآمد خیلی بالایی نیست اما یک کار ساده ساده است و برای همه ، کسب درآمد حتی کودکان و حتی اگر مهارت ندارید ، آزاد است.

شما فقط باید به مغازه های ذکر شده بروید ، به دنبال محصولات یا کسب درآمد مارک مشخص شده در درخواست بگردید و ببینید که مغازه دار چگونه آنها را به نمایش گذاشته است ، اگر آنها در یک مکان تمیز و برجسته هستند و جنبه های دیگری که هر از گاهی به شما اطلاع داده می شود.

 

این شغل شامل مراجعه به مغازه های مشخص شده و کسب درآمد از طریق تظاهر به مشتری بودن و بدون این که کارمندان فروشگاه هدف واقعی را بفهمند. پس از حضور در سایت ، باید به عناصر نشان داده شده توسط شرکت مشتری توجه کنید و بدانید که چگونه شرایط را به خاطر بسپارید یا عکس بگیرید.

برای انجام این کار به چه مواردی نیاز دارید؟ فقط یک گوشی هوشمند و یک برنامه رایگان …- اتاقی را در خانه یا حیاط خود به عنوان جای پارک اجاره کنید

هرگز مانند امروز خانه ها و آپارتمان ها در فضاها و محیط ها کاهش نیافته اند تا به اقتصادی ترین حد ممکن برسند. به همین دلیل ، خانواده ها اغلب به سختی می دانند که کجا برخی اشیا را ذخیره کنند یا ماشین را کجا پارک کنند.

اگر یک خانه نسبتاً بزرگ یا فضایی دارید که  کسب درآمد می تواند به عنوان پارکینگ مورد استفاده قرار گیرد ، با اجاره آن به کسانی که آن را ندارند ، درآمد کسب کنید!

حتی اگر برای شما چیزی باشد که شما نمی دانید چگونه از کسب درآمد  آن بهره برداری کنید و ارزش کمی برای آن قائل هستید ، برای کسانی که به آن نیاز دارند چیزی واقعاً مفید است و به راحتی افرادی را پیدا خواهید کرد که می توانند به شما پول خوبی بپردازند تا بتوانند از آن استفاده کنند.

5- موارد مورد استفاده را برای فروش مجدد آنها با قیمت بالاتر ارتقا دهید

غالباً افراد برخی از اشیا کسب درآمد  قدیمی را که در انبار یا اتاق زیر شیروانی دارند فروخته و یا حتی به آنها می دهند تنها با هدف خلاص شدن از شر آنها است. آنها تا وقتی خانه را از این آشغال های قدیمی پاک می کنند برایشان مهم نیست که چه مقدار می گیرند. آنها از این کار راضی خواهند بود و شما می توانید به راحتی درآمد کسب کنید.

به این ترتیب ، می توانید اشیا، ، ابزاره ا  کسب درآمد  ، ابزارها را با هزینه ای کاملاً کمتر از ارزش واقعی بازار ، به راحتی بگیرید. بعلاوه ، وقتی آنها را گرفتید ، همیشه می توانید با کمی تمیز کردن ، رنگ آمیزی یا کمی تزئین ، آنها را اصلاح کنید و ارزش آنها را بیشتر کنید.

 

در این مرحله می توانید آنها را در سایت های تبلیغاتی دست دوم رایگان بفروشید و خود بدانید که چگونه می توانید با خرید یک کالای قدیمی برای خود درآمد کسب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *