اولین چت روم

چت روم فارسی های گفتگوی منطقه ای ، محلی و بین المللی
اگر اهل کشور خاصی هستید و در حال یافتن شرکای مکالمه از کشور دیگری یا از کشور یا شهر محلی خود هستید ، ما چت روم فارسی های بین المللی و محلی برای شما داریم. در زیر لیستی از برترین ها آمده است.چت روم شلوغ |چت روم رمانتیک

اگر آمریکایی هستید و می خواهید با مردم آمریکا ، دختران آمریکایی ، پسران آمریکایی صحبت کنید ، به چت روم فارسی چت روم فارسی آمریکایی ما بپیوندید .
اگر هندی هستید و می خواهید با مردم هند ، دختران هندی ، پسران هندی صحبت کنید ، به چت روم فارسی چت روم فارسی هند ما بپیوندید .
اگر انگلیسی هستید و می خواهید با مردم بریتانیا ، دختران بریتانیایی ، پسران بریتانیایی صحبت کنید ، به چت روم فارسی چت روم فارسی روم انگلیس ما بپیوندید .
قوانین سختگیرانه چت روم فارسی خدمات چت روم فارسی TWS
لطفاً قبل از استفاده از خدمات گپ TWS یا قبل از پیوستن به چت روم فارسیهای گپ ، قوانین زیر را بخوانید. هرگونه نقض این قوانین چت روم فارسی منجر به ممنوعیت حساب شما از چت روم فارسی می شود.

چیزهایی که باید در نظر بگیرید
در چت روم فارسی روم های ما مهربان و مودب باشید
به سایر انسانها و کاربران احترام بگذارید.
هنگام استفاده از چت روم فارسیهای گفتگوی عمومی ، همه را درگیر کنید.
به تیم اعتدال گوش فرا دهید و دستورالعمل های آنها را دنبال کنید
نه قلدری ، نه جنسی گرایی ، نه نژادپرستی ، همو هراسی یا دیگر گفتگوهای مبتنی بر نفرت. ما علیه کسانی که نفرت را گسترش می دهند ، اقدامات جدی انجام می دهیم.
هرزنامه ها ، کلمات بد ، کلمات نامناسب را نادیده نگیرید یا از همه کلاه ها استفاده نکنید
از کلمات ، عکسها یا NO محتوای بزرگسال و بد استفاده نکنید. محتوای 18+ و بالغ در تمام محصولات TWS کاملاً ممنوع است . این یک وب سایت چت روم فارسی دوستانه خانوادگی است.
هیچ اسپویلری برای یک بازی ، نمایش تلویزیونی یا فیلم وجود ندارد
با افراد در چت روم فارسی بحث و گفتگو نکنید – مخصوصاً مجری
با غریبه های دیگر نجنگ و بی احترامی نکنید ، این سایت برای دیدار با افراد جدید و دوستان جدید است.
از زبان (های) صحبت شده توسط مجری استفاده کنید (بنابراین آنها می توانند به آنچه شما می گویند پاسخ دهند و سایر افراد در گپ می توانند مکالمه را درک کنند)
بدون تبلیغات یا تبلیغ خود.
همچنین باید هنگام استفاده از این خیابان گپ یا هرگونه سرویس چت روم فارسی دیگری که در اینترنت موجود است ، موارد زیر را در نظر بگیرید.

هر کاری را انجام ندهید یا نگویید که بعداً در هر چت روم فارسی گفتگوی TWS پشیمان خواهید شد .
گپ ، متن ، صدا یا فیلم شما به راحتی قابل ضبط و استفاده در مقابل شماست.
اگر مورد آزار و اذیت قرار گرفتید ، آن را گزارش دهید و کاربر را در لیست سیاه قرار دهید.
همین کار را انجام دهید اگر شاهد کسی مورد آزار و اذیت قرار گرفتید.
اطلاعات شخصی خود را با کسی که شخصاً آنها را نمی شناسید به اشتراک نگذارید. کلاهبرداران حرفه ای برای اطلاعات شما حساب می کنند.
با توجه به چت روم فارسی تصویری خود ، مانند عکس های خانوادگی یا جزئیات دیگری که فرد متجاوز می تواند برای ردیابی شما از آن استفاده کند ، هیچ چیز شخصی را ترک نکنید.
به فرزندان خود بیاموزید که در حین استفاده از هر یک از این خدمات ، در امان باشند. در حالی که اکثر آنها به شدت تعدیل می شوند ، اما هنوز برخی از فریبکاران باهوش در آنجا وجود دارند که شکارچیان هستند.
از خدمات چت روم فارسی رایگان ارائه شده در این خیابان گپ لذت ببرید و لذت ببرید … این چیزی است که درمورد آن وجود دارد.
لطفاً چت روم فارسی را تمیز نگه دارید یا ممکن است هر یک از قوانین ذکر شده در بالا ممنوع اعلام شوید. ما همچنین در حال کار بر روی ویژگی “گزارش” هستیم که به شما امکان می دهد تا کاربران بد را به راحتی گزارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.