انواع مختلف از رمز و راز خرید

[ad_1]

خرید رمز و راز, همچنین به عنوان راز خرید یک نوع از تحقیقات و تحلیلی ورزش طراحی شده است برای پیگیری و ارزیابی رفتاری و عملکرد عملیاتی در محل کار. آن را شامل تماس و یا بازدید از یک شرکت تحت پوشش یک مشتری آینده نگر به منظور مشاهده چگونه خرده فروشی کارکنان و سایر پرسنل تعامل با مشتریان و عموم مردم. آنها می تواند کمک به شما برای بهبود کسب و کار خود را با شناسایی مناطقی که نیاز به بهبود و یا برای ارزیابی رفتار کارکنان در سراسر پارامترهای مختلف.

خریداران رمز و راز اغلب ارائه می دهد بینش ارزشمند در زمان واقعی موقعیت خود را در کارکنان فروش, مهارت, مهارت های خدمات مشتری و مهارت های ارتباطی و غیره. طبعا امروز آن را تبدیل به یک ابزار بسیار مهم برای بهبود در سراسر بخش گسترده ای از صنایع و بر این اساس انواع مختلف در دسترس برای نیاز دقیق شما.

در شخص رمز و راز خرید خدمات

این رایج ترین نوع است که در آن یک خریدار بازديد شمارنده و یا محل شخصا به منظور دریافت یک تجربه دست اول از وضعیت. معمولا تک خریداران رمز و راز می رود در انتساب خاص است که می تواند در عرض ده دقیقه و یا بیشتر از ساعت بسته به صنعت قالب / اندازه محل و یا هدف اساسی از ایجاد.

در شخص این هم می تواند یک گزارش-فقط فرمت و یا شامل در نظر گرفتن پنهانی فیلم. در گزارش فقط فرمت خریداران رمز و راز را حمل پرسشنامه از پیش تعیین شده که او را به پر کردن مخفیانه پس از برقراری ارتباط با کارکنان به بهانه های مختلف.

پوشش تصویری عملیات کارفرمایان اجازه می دهد برای به دست آوردن یک دست اول نظر از نحوه رفتار کارکنان و تعامل با مشتریان در موقعیت های مختلف. در فرد خدمات بسیار در پی پس از در رستوران ها و هتل ها, بانکداری خرده فروشی, فروشگاه رفاه, خودرو, بخش, بهداشت و درمان و تناسب اندام, مراکز و….

تلفن خدمات خرید رمز و راز

چنین شرکت مفید در بخش های که در آن مکالمه تلفنی است که بخشی جدایی ناپذیر از مشتری به طور منظم در ارتباط است. تکالیف به طور معمول انجام شده از طریق تلفن و شامل تعامل با پرسنل از بخش خدمات مشتریان و یا ،

در اینجا بیش از حد از پیش تعیین شده سوالات پرسیده شده در نمونه موضوعاتی که واقعی مشتریان به احتمال زیاد به درخواست. تماس یا ضبط یا یک فرم پر شده است تا با پاسخ. تلفن خرید رمز و راز و خدمات استفاده می شود با تماس با مراکز کسب و کار در صنعت سفر و گردشگری در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کسب و کار و بخش بهداشت و درمان و….

ترکیبی رمز و راز خرید خدمات

این روزها بسیاری از شرکت های تعامل با مشتریان خود را در سطوح مختلف و نیاز به کلاس جهانی استاندارد خدمات به مشتریان مختلف در نقاط لمسی. طبعا ترکیبی رمز و راز خرید خدمات شامل ارسال خریداران رمز و راز در رابط های مختلف با شروع از ملاقات حضوری و تماس تلفنی به ارزیابی بیش از اینترنت از طریق mailers. خریداران رمز و راز از رمز و راز خرید شرکت ها ممکن است حتی بازدید از خانه از مشتریان خود را پس از گرفتن وقت قبلی به منظور ارزیابی خود را تجربه و نظر.

چنین نوع از تکالیف معمولا مورد استفاده توسط کسب و کار در بخش بانکی, سفر و گردشگری, بخش املاک و مستغلات بهداشت و درمان بخش صنعت خودرو ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.