اقامت در دوربان آفریقای جنوبی

[ad_1]

شهر دوربان آفریقای جنوبی برتر زیر گرمسیری ساحل مقصد تعطیلات. این شهر پرجمعیت ترین در KwaZulu-Natal است که در یک استان آفریقای جنوبی است. لوکس و با کیفیت هستند و قطعا غیر قابل مذاکره وقتی که می آید به دوربان محل اقامت. دوربان آب و هوا گرم و معتدل در تمام طول سال. گشت و گذار و شنا هستند که فعالیت های مردمی سازندگان تعطیلات استفاده از در بسیاری از سواحل امن. دوربان معروف است که یکی از مهمترین و گشت و گذار دوستانه شهرستانها در جهان است. دیگر محبوب, ساحل, فعالیت های در حال ماهیگیری, ماهیگیری و قایقرانی است.

دوربان نیز پر رونق صنعتی مرکز شهر و پشتیبانی از عمده بندر. برخی از صنایع شامل تصفیه شکر ماهیگیری و کشتی سازی و تعمیر کشتی و نفت و پالایش خودرو مونتاژ و تولید محصولات غذایی, کود, صابون, رنگ, مواد شیمیایی, کفش و پارچه.

شناخته شده برای آن استثنایی رستوران ها و مراکز خرید. آن را بسیار توصیه به کتاب و تایید خود را دوربان محل اقامت قبل از زمانی که می آید به فصل اوج (دسامبر و ژانویه) را به عنوان بسیاری از سازندگان تعطیلات فرود بر تمام هتل ها و مکان های به دنبال دوربان محل اقامت.

دوربان پر جنب و جوش و هیجان انگیز و فرهنگی شهرستان با بومی آفریقایی Zulus اروپا, مهاجران و بزرگترین جمعیت سرخپوستان خارج از کشور هند است. پر جنب و جوش است آسیایی/آفریقایی احساس به شهر با هم ادغام شدند با پیر استعمار و سنتی آفریقایی را تحت تاثیر قرار دوربان دارای یک ادویه در بازار به نام “ویکتوریا خیابان بازار” و افسانه ای است برای پخت و پز خود را تنوع. دوربان عالی کاری رستوران ها و شما باید سعی کنید “بانی چو” در حالی که شما وجود دارد. دوربان چند فرهنگی جاذبه های در حال شاید جذاب ترین دارایی. وجود دارد Zulu فرهنگی روستاها به, بازدید, موزه, پارک, باغ گیاه شناسی و township تورهای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.