اعتبار ساختمان در رستوران خود را راه اندازی کسب و کار

[ad_1]

مردم را با پول و احتماال در همه زمان ها توسط افرادی که می خواهید پول و شغل خود است برای کشف کردن که اگر کسی خواهد بود گرفتن پول است که آنها را به ارائه. این تصمیم معمولا بر اساس آن سرمایه گذاری است و بهترین فرصت برای ارائه بالاترین بازگشت برای حداقل خطر.

بنابراین یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید در هنگام کار بر روی یک طرح به روش افرادی که پول و تلاش برای متقاعد کردن آنها به شما برخی از پول نقد است که به خودتان کمک کنید تا با ایجاد اعتبار خود را در چشم مردم خواهد شد که در حال بررسی. اعتبار یکی دیگر از راه گفت کمتر مخاطره آمیز است به طوری که هدف این است که شما می خواهید به ساقه در ظاهر خود را به سرمایه گذاران.

در این مقاله ما به پوشش چند چیز ساده شما می توانید به طور قابل توجهی افزایش اعتبار خود را و شما را ایستادگی کردن به عنوان کسی که هر دو بیشتر شده و احتمال موفقیت بیشتری نسبت به دیگر افرادی که در حال رقابت برای همان دلار است. درک عمومی از افرادی که سرمایه گذاری در کسب و کار است که تاسیس شده و معتبر یک فرد است که بیشتر احتمال دارد آنها را به موفقیت.

این سخت است نه به درک که شما می توانید تصور کنید خودتان را به راحتی در خود نقش و نزدیک شدن توسط دو نفر مختلف به دنبال یک سرمایه گذاری است. که شما انتخاب کنید اگر شما تا به حال انتخاب بین کسی که تا به حال تنها مبهم طرح بود که نوشته شده و کسی که تا به حال انجام می شود بدون تحقیق و تا به حال تعداد بسیار کمی از پاسخ در مورد آنچه که آنها در حال رفتن به انجام این کار و که به نظر نمی رسد که در واقع در هر نقطه و در عین حال در پیگیری طرح خود و شخص دیگری که در حال تکمیل تمامی موارد بالا و بیشتر ؟

اگر نفر دوم تا به حال یک برنامه نوشته شده با یک معامله بسته بندی با اعداد و داده ها را به آنها را به بالا و یک کارت کسب و کار وب سایت یک رستوران خوب نام برداشت و برآورد تاریخ افتتاح و کل تیم از معتبر آگاه در صنعت از افراد با تجربه که در حال حمایت آنها در این شروع آن خواهد بود آسان به ببینید که چه کسی حق انتخاب خواهد بود برای یک سرمایه گذاری است.

به منظور به نظر می رسد به عنوان معتبر به عنوان ممکن است به کسی که با توجه به سرمایه گذاری در رستوران خود مفهوم, شما باید مطمئن شوید که شما باید این پنج چیز در حال حاضر تکمیل شده:

  • نام رستوران
  • برآورد تاریخ افتتاح
  • یک وب سایت و لوگو در حال حاضر طراحی شده و زنده
  • کارت های کسب و کار چاپ و آماده به دست
  • یک محل scouted و احتمالا یک گزینه اجاره در دست
  • یا شخصی رستوران عملیات تجربه و یا شما استخدام کسی (یا دیگران) به تیم خود که دارای تجربه به عنوان مدیر یا مالک یک رستوران موفق

اگر شما این چیزها را در جای شانس خود را برای گرفتن بودجه بالا برود به طور چشمگیری. بدون آنها شما خیلی بیشتر از یک شات برای گرفتن پول شما می خواهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.