اسرار به گرفتن بسیار با تخفیف بلیط تئاتر در شهر نیویورک

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از راه های مخفی برای به دست آوردن ارزان با تخفیف و حتی بلیط های رایگان به برادوی و خارج از برادوی و خارج از خاموش برادوی در شهر نیویورک…برخی از به عنوان کم به عنوان $4.00! من و زندگی در نیویورک تمام زندگی من و می توانید به اشتراک گذاری این اسرار دست اول! در اینجا من بر میدارد برای فقط برخی از راه برای نمره تخفیف تئاتر برادوی بلیط. چرا پرداخت بیشتر ؟

باشگاه خودرو از آمریکا

خود را نشان می دهد کارت و دریافت تخفیف تئاتر برادوی بلیط به قتل توسط اراذل و اوباش هر نشان می دهد در پیروزی جدید تئاتر (فوق العاده کودکان را نشان می دهد) The Lion King (مورد علاقه من), Mary Poppins, رادیو, شهرستان کریسمس دیدنی و چندین نفر دیگر.

برادوی جعبه

این یک منبع عالی برای به دست آوردن کدهای تخفیف برای تخفیف تئاتر برادوی بلیط و خارج از برادوی بلیط.

Costco

فروشگاه که اختراع 100 بسته کاغذ توالت نیز به ارمغان می آورد شما تخفیف تا 50 ٪ تخفیف کنسرت تئاتر و رویدادهای ورزشی است. اگر شما یک عضو وارد با لینک بالا کلیک کنید و در خدمات پس از رویداد بلیط. چه کسی می دانست ؟ تخفیف تئاتر برادوی بلیط در Costco!

سرگرمی کتاب

بلیط استفاده از این سرگرمی, کتاب ها برای دریافت یک بلیط کاملا رایگان وقتی که شما خرید بلیط برای هر نشان می دهد در ابینگدن تئاتر زنان پروژه یا آمریکایی تئاتر از بازیگران.

Goldstar

عضویت رایگان به شما می دهد دسترسی به یک میزبان از تخفیف تئاتر برادوی بلیط….و دیگر فوق العاده گردش! سایت شگفت انگیز!

بیمارستان مخاطبان

فراهم می کند و بسیار کم هزینه و تخفیف برادوی بلیط برای کسانی که نیاز به دسترسی فیزیکی مردم با همه ناتوانی و ” برو ” ارشد راهنمای فراهم می کند اطلاعات در مورد ارشد تخفیف. شما همچنین پیدا کردن اطلاعات مفید از جمله مکان های مسافری بارگذاری مناطق تئاتر که ارائه صندلی چرخدار در دسترس عمومی حمل و نقل برای افراد معلول در خصوص طراحی Omni اتوبوس ها و بیشتر.

بالا 5 Tix

می تواند دریافت $5 بلیط برای کشت تمام, تئاتر, موزه ها و کنسرت. یک فیلم و یا دوست و همراه می تواند هر صورت همان 5 دلار! با توجه به این که هزینه آن 20 دلار به سادگی راه رفتن به موزه هنر مدرن (می تواند به شما آن را باور کنید؟!), این یک واقعی پیدا کنید! همچنین مرد آبی لوله های برجسته برای 1 درصد چند بار در سال! (بدون آن نه تایپی!) بررسی سایت خود را اغلب به عنوان محبوب را نشان می دهد و حوادث از فروش بسیار به سرعت. این یک منبع بزرگ برای دانش آموزان به دنبال تخفیف تئاتر برادوی بلیط به علاوه!

هیپ Tix

حرفه ای جوان در سنین 18 – 35 می تواند به دست آوردن $20 پیشبرد بلیط برای هر نشان می دهد در میدان تئاتر شرکت می باشد. عضویت در آن رایگان است را نیز شامل دعوت نامه به پست نشان می دهد احزاب با برادوی ستاره!

آمار نشان می دهد باشگاه

تخفیف تئاتر برادوی بلیط (و خاموش برادوی بیش از حد!), برخی از رستوران ها نیز!

بچه ها’ شب در برادوی

افراد جوان سنین 6-18 می توانید ببینید که یک شرکت برادوی نشان می دهد برای رایگان هنگامی که همراه با یک full-پرداخت بالغ!! بچه ها شب در برادوی است که در حال حاضر در طول سال و محل انتخاب شده سه شنبه ها و چهارشنبه ها در طول سال. همچنین رستوران های شرکت کننده ارائه خواهد شد رایگان غذای اصلی برای هر کودک همراه با یک فرد بزرگسال است که خرید به طور منظم قیمت غذای اصلی. این یک فرصت فوق العاده برای افشای فرزندان خود را به برادوی است. بچه های خود را نیز بهره مند شوند با دیدن بسیاری از بچه های دیگر با بهره گیری از هنر!

ناهار Tix

دریافت روزانه ایمیل تأمل عمیق “تئاتر doorbuster” تخفیف. ارائه می دهد در دسترس در 8 صبح از طریق 3 بعدازظهر آن روز (در پایان ناهار).

نیویورک نشان می دهد بلیط

یک بلیط تهاتری ارائه می دهد که 45 درصد تخفیف خرید-یکی – یکی-رایگان معاملات و عجله بلیط.

مدرسه تئاتر بلیط برنامه

شما می توانید دسترسی به وب سایت خود را به منظور تخفیف برادوی بلیط. و یا شما انتخاب کنید تا کوپن خود را در کتابخانه ها و مدارس و آوردن به تئاتر جعبه دفاتر و یا تماس با دفتر جعبه را برای به دست آوردن بلیط خود را. شما پیدا کردن تخفیف های بیشتر از اجرای برادوی و خارج از برادوی را نشان می دهد.

Stubdog

دریافت به نصف قیمت بلیط تئاتر, موسیقی, ورزشی, کمدی, خانوادگی و رویدادهای دیگر. فقط ثبت نام پست الکترونیکی خود را و شما خواهید دریافت اعلامیه از دسترس حوادث از جمله بسیاری از تخفیف تئاتر برادوی بلیط.

Playbill

شما پیدا کردن تخفیف برادوی نشان دادن بلیط و خاموش برادوی بلیط برای انواع زیادی از محصولات. فوق العاده انتخاب!

Play-by-Play

پرداخت 99 دلار در هر سال و دریافت دسترسی به روزانه فهرستی از افتخاری, نشان می دهد, رویدادهای ورزشی, کمدی, باشگاه, کنسرت, سخنرانی, رقص رسیتال و بیشتر. پرداخت $4.00 هزینه سرویس هر بلیط. هزینه سالانه برای پرداخت خود را با استفاده از. این مورد علاقه من است ، در سال گذشته ما با حضور بسیاری از بازی بسکتبال بازی ها, سیرک, یک, کمدی, باشگاه کاباره عملکرد و چندین برادوی و خارج از برادوی را نشان می دهد. حتی اگر شما در حال بازدید از یک هفته آن را می پردازد برای پیوستن به. بررسی روزانه و به طور مستمر; اما معمولا بعد از 1:00 pm. اگر شما در پیدا کردن آنچه شما می خواهید آن را خرید و بلافاصله به دلیل حوادث می تواند از فروش در عرض چند دقیقه. شما باید یک انتخاب گسترده تر از آف-برادوی تئاتر برای بسیاری از زمان, اما آیتم های موسیقی پاپ در همه زمان ها!

نمره بزرگ!

یک راه جدید برای صرفه جویی در 10-70% خاموش, بزرگ, بلیط, به, بهترین, ورزش, کنسرت و تئاتر حوادث و بیشتر. به عنوان یک عضو شما دسترسی به هزاران نفر از حوادث زندگی می کنند و همیشه پرداخت زیر خرده فروشی برای هر بلیط و هرگز پرداخت هیچ هزینه. تبدیل شدن به یک عضو امروز…رایگان!

TDF کوپن

خرید چهار کوپن به 36 دلار و به دست آوردن دسترسی به یک لیست از خاموش کردن برادوی نقش و موسیقی و رقص رویدادهای برجسته در حال ظهور استعداد.

تئاتر صندوق توسعه

پرداخت 30 دلار هزینه سالانه و ورود به یک آرایه وسیعی از بزرگ برادوی و خارج از برادوی, off-آف-برادوی, کنسرت رسیتال رقص, و غیره. گرفتن ؟ شما باید یک دانشجوی تمام وقت و تمام وقت, معلم, اتحادیه عضو بازنشسته خدمات کشوری, کارمند, کارکنان از یک غیر انتفاعی, سازمان, هنرهای نمایشی, حرفه ای و یا یک عضو از نیروهای مسلح و یا روحانیون. برادوی را نشان می دهد حدود 30 دلار بسته نشان می دهد و معمولا وجود دارد یک انتخاب خوب. این است که به خوبی به ارزش سرمایه گذاری. من شده است با یک عضو سال را دیده اند و بسیاری از بازدید بالا با این تخفیف ،

تئاتر شیدایی

دریافت کدهای تخفیف که شما می توانید از گرو در اوردن زمانی که خرید بلیط تئاتر در تئاتر, آنلاین یا از طریق تلفن.

Ticketmaster

شما می توانید با استفاده از Ticketmaster برای خرید بلیط تئاتر برای فقط در مورد هر گونه نشان می دهد اما به ویژه هنگامی که شما به دست آمده کوپن برای تخفیف. من ترجیح می دهم به رفتن به جعبه پیشنهاد برای جلوگیری از هزینه های, اما گاهی اوقات شما هیچ انتخاب است. شما همچنین می توانید با استفاده از کارت عضویت خود را برای به دست آوردن تخفیف از طریق Ticketmaster!

TKTS تخفیف غرفه

تئاتر صندوق توسعه ارائه می دهد 3 تخفیف بلیط غرفه برای بعد-از-عملکرد بلیط تنها. شما صرفه جویی از 20-50 ٪ در هر بلیط; معمولا 50 درصد است. شما یک انتخاب عظیمی از تخفیف تئاتر برادوی (و off-Broadway) بلیط در این غرفه. دریافت به غرفه زود است. خطوط طولانی هستند اما حرکت آنها بسیار به سرعت. و…من ملاقات کردم واقعا خوب مردم در این خطوط!

تئاتر اضافی

پرداخت 99 دلار هزینه سالانه و دریافت دسترسی به یک آرایه بزرگ از تعریف و اجرای برنامه از جمله برادوی و خارج از برادوی, موزه ها, کمدی, باشگاه موسیقی, رویدادهای ورزشی, و غیره. پرداخت 4 دلار هزینه سرویس هر بلیط. این ارائه می دهد طیف گسترده ای از خاموش برادوی گاهی اوقات برادوی, کمدی, ورزشی, شبیه به بازی های بازی. اما آن را ارائه می کند موارد بالا و فراتر از بازی توسط بازی مانند لذیذ و شراب حوادث ملاقات بیس بال بلیط و بیشتر. قطعا به خوبی به ارزش قیمت می باشد.

سفر باغ وحش

شما ممکن است تعجب که چرا من شامل این سایت. نه اشتباه! من شما را تشویق به بررسی این سایت با کلیک بر روی لینک بالا و سپس کلیک کردن بر روی ‘سرگرمی می پردازد و در نهایت در شهر نیویورک است.’ شما قادر خواهید بود برای انتخاب یک میزبان از تخفیف بزرگ تئاتر برادوی بلیط ارائه می دهد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.