استخدام رستوران تمیز کردن خدمات

[ad_1]

در گذشته, استخدام رستوران, خدمات تمیز کردن یک بار تلقی می شود تنها برای نخبگان اما در بسیاری از رستوران ها آن است که در حال حاضر هنجار. آنها کار خود را با مدیریت رستوران به طراحی سفارشی تمیز کردن برنامه. زمانی که کار برای رستوران تمیز کردن خدمات به شما کمک خواهد کرد به نگه داشتن آن تمیز برای کارکنان و مشتریان و کار در هر منطقه اختصاص داده شده به شما برای تمیز کردن. این رود از پشت به جلوی رستوران. این کار محدودیت های آن و مزایای برای رستوران است که استخدام یک تمیز کردن خدمات است که می تواند شامل:

• محدودیت-در دسترس بودن خدمات اضافی هزینه و پتانسیل خوشنودی از کارکنان

• مزایا-سرویس به طور معمول کار کردن ساعت پاک خواهد شد به همان اندازه به عنوان کمی به عنوان اغلب به عنوان رستوران و کمک خواهد کرد به گرفتن برخی از بار تمیز کردن کارکنان خود را.

چه رستوران نیاز به در نظر بگیرید

• بودجه خود را-این است که اولین چیزی که به نظر و با نگاه کردن در رستوران و سود و زیان گزارش می تواند به شما برخی از بینش در مورد جنبه مالی رستوران. اگر بودجه اجازه نمی دهد که به صورت روزانه رستوران تمیز کردن خدمات, شما هنوز هم می توانید آنها را استخدام برای کمتر مکرر و سنگین تر برای تمیز کردن.

• فرکانس و سطح خدمات پس از بودجه خود را, شما نیاز به در نظر گرفتن سطح و فرکانس رستوران, خدمات تمیز کردن رستوران خود را نیاز خواهد شد. این می تواند نور روزانه مانند تمیز کردن تمیز کردن پنجره ها و درها در داخل و خارج و یا شاید عمیق تمیز کردن یک بار در ماه از جمله سلب و اپیلاسیون از طبقه و یا شامپو فرش خود را.

• مناطق شما می خواهید تمیز-در هنگام صحبت کردن به رستوران تمیز کردن خدمات آنها می خواهند بدانند که فقط در زمینه آنچه شما نیاز به تمیز مانند حمام و سرویس بهداشتی تمیز ، اتاق ناهار خوری ،

قبل از اینکه شما استخدام رستوران تمیز کردن خدمات, شما باید مصاحبه بیش از یک شرکت. شما می خواهید مطمئن شوید که شرکت شما استخدام را a cتصور خوب خود را به مشتریان و کارکنان خود را با کار ضعیف انجام شده است مشتریان خود را متوجه خواهد شد و این می تواند بر میزان کسب و کار است که رستوران خود را دریافت خواهد کرد. فقیر تمیز کردن است که قابل توجه می تواند سود خود را تا مطمئن شوید که شما بررسی منابع و ارزیابی عملکرد خدمات خود را به صورت دوره ای.

برخی از سوالات است که شما باید بپرسید در طول مصاحبه باید شامل:

• چه مدت است که این شرکت با ارائه خدمات ؟

• آنها هر یک از مشتریان شما می توانید تماس با ما برای شهادت?

• چه کسی انجام خواهد شد تمیز کردن? آن را همان فرد(بازدید کنندگان) در هر زمان و یا کارکنان چرخش رستوران که آنها تمیز است ؟

• چه نوع تجربه می کند کارکنان خود را در تمیز کردن رستوران ها و مناطق چه می کند کارکنان خود را تجربه تخصصی در ؟

• آیا شرکت دارای مسئولیت بیمه ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *