آنچه که خود را سربار خانواده

[ad_1]

اولین سوال من از هر صاحب کسب و کار است “آنچه که خود را سربار هزینه دارد؟” اکثر صاحبان کسب و کار می دانم این پاسخ. اگر شما بخواهید هر کسی را در خیابان مورد خود و یا خانواده او بالای سر من دریافت یک نگاه از صورت خالی.

آنچه که خانواده خود را سربار? اصطلاح “سربار” است که مورد استفاده در کسب و کار بسیار کمی. سربار است و روز به روز هزینه و ماهانه/سالانه هزینه های عامل خانواده خود را. شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم نمی دانند که آنچه در آن هزینه به “عمل” خود را در خانه. آنها فکر می کنم آنها می دانند تا زمانی که آنها در واقع قرار دادن مداد کاغذی و نوشتن هر هزینه. آنها معمولا بسیار شگفت زده چقدر پول است که در واقع به هدر رفته و که در آن همه می رود. و از آن می رود لعنتی خیلی سریع.

فقط به عنوان صاحبان کسب و کار خود می دانند سربار همان باید برای کسانی که اجرای یک خانواده است. و ما همه کار یک خانواده که آیا شما یک فرد یا یک خانواده چهار. شما باید کار خانگی خود را مانند یک کسب و کار بنابراین شما نیاز به دانستن چه مقدار از آن هزینه به کار خانه خود را.

بنابراین اجازه دهید قرار دادن کاغذ به مداد. شما نیاز به دانستن آنچه که شما صرف در زیر:

مواد غذایی و رستوران خرید – این شامل هفتگی خرید مواد غذایی, غذا خوردن در رستوران را از (شب پیتزا, مواد غذایی چینی در شب و…) به راحتی متوقف می شود در محلی بقال, واوا 7-11, دایره, K, استارباکس, Dunkin Donuts, محلی, نان شیرینی حلقوی, فروشگاه, غیره.

خودرو هزینه های

– ماهانه پرداخت خودرو

– نفت و گاز (برای خرید ارزان ترین بنزین برای ماشین شما است بهترین حرکت می کند. گاهی اوقات ارزان تر گاز می تواند باعث مشکلات برای اتومبیل های ما و به نوبه خود هزینه های شما در دراز مدت).

– تعویض روغن (درست است شما باید تغییر نفت هر 3000 مایل است. آن را به ماشین خود را آخرین دیگر).

– تعمیرات (شما باید صرفه جویی 20-25 $در هر چک برای تعمیرات)

– پارکینگ

– حمل و نقل عمومی

مسکن/هزینه های پناهگاه

– وام مسکن/اجاره (اگر شما در حال پرداخت وام مسکن, برخی از مردمی امکان استفاده از bi-monthly پرداخت. Bi-monthly پرداخت معنی است که شرکت وام مسکن خود را تجزیه پرداخت های ماهانه خود را و آنها به طور خودکار برداشت و پرداخت دو بار در هر ماه. این ارقام به یک پرداخت اضافی در هر سال و در آن را به نوبه خود می تواند کوتاه شدن عمر شما 30 سال وام مسکن وام به 21-22 سال است. برخی از افراد نمی خواهند به شرکت وام مسکن خود را دیگر از علت و آنها را به جای سرمایه گذاری پول در سهام و سی دی و غیره.)

– مالیات بر املاک

– آب و برق (برق و آب و فاضلاب و گاز و سطل زباله)

– تلفن (بسیاری از مردم با توجه به رها کردن زمین های خود را خط. این ممکن است یک ایده خوب. اگر شما در کسب و کار برای خودتان و در عین حال (و امیدوارم شما به زودی خواهد شد) چرا که بیش از یک تلفن.

امنیتی/هشدار

– تعمیرات

هزینه های شخصی

– کوتاهی مو

– لوازم آرایش

– لباس های شسته شده

– تمیز کردن خشک

– مهد کودک

– هدیه داده می شود

– کمک هزینه برای کودکان

– پوشاک

– ویتامین ها/مکمل های

وام

– اتهامات گردان یعنی فروشگاه اتهامات

– پرداخت وام دانشجویی

– نفقه

بیمه

– بهداشت و درمان (اضافه کردن این به بودجه شما حتی اگر کارفرمای شما به طور خودکار کسور از چک های خود را)

– وام مسکن بیمه (PMI-خصوصی وام مسکن بیمه)

– بیمه مستاجرها (من همیشه توصیه به خرید بیمه مستاجرها. آن است که بسیار مقرون به صرفه است.)

– ناتوانی

– زندگی

– طولانی مدت بهداشت و درمان

– خودرو

سرگرمی

– کنسرت/فیلم/اجاره دی وی دی

– کتاب

– سرگرمی

– عضویت/غرامت

– تعطیلات

– اشتراک

– اسباب بازی

– کابل تلویزیون

متفرقه

– پزشکی شرکت می پردازد/شرکت بیمه

– دندان

– چشم انداز

– نسخه

– حسابدار

– وکیل

– اتهامات عنوان شده علیه بانک

– هزینه های تحصیلی

– پستی

– هر گونه هزینه های دیگر

سرمایه گذاری

– پس انداز های شخصی

– 401K

– موسسات خیریه

– سهام/اوراق قرضه/صندوق

در حال حاضر که شما باید یک بودجه طرح شما باید این فرم را تکمیل بیش از یک دوره 3 ماه. به همین دلیل برای یک دوره 3 ماه است که به دلیل یک ماه عکس فوری است نه به اندازه کافی بلند برای یک تجزیه و تحلیل مناسب.

پس از 3 ماه از تحلیل شما قادر خواهد بود برای دیدن جایی که شما پول خود را صرف و هزینه عملیاتی خود را در خانواده و شیوه زندگی از این رو شیوه زندگی شخصی خود سربار. مسلح با این اطلاعات شما قادر خواهید بود برای ایجاد تغییرات و امیدوارم شروع به صرفه جویی بیشتر و صرف عاقلانه تر است.

لطفا در نظر داشته باشید همانطور که در زندگی کسب و کار تغییرات. گاهی اوقات تغییر کند (پرداخت کردن مدرسه خود را وام) و یا گاهی اوقات سریع (بیمار شدن و نیاز خود را ضمیمه شود). یکی باید آماده برای این تغییرات به بهترین توانایی خود را و یکی از راه های صرفه جویی در پول خود را در بانک, پاکت, jar, و غیره. برای کوچک زندگی “Uh-oh است”.

آن را آسان تر از شما فکر می کنید به نگه داشتن/تجزیه و تحلیل بالای سر خود را. وجود دارد بسیاری از برنامه های کامپیوتری که انجام این کار برای شما. یکی از این برنامه Quicken. وجود دارد بسیاری از دیگران است. آن زندگی خود را بسیار ساده تر (و حسابدار خود را). شما می توانید اطلاعات بیشتر در www.frompaintopersonalgain.com

من امیدوارم که شما از این مقاله لذت بردم.

در اینجا به شما سلامت و ثروت و خوشبختی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *