آنچه شما باید بدانید در مورد هامر کشش لیموزینها

[ad_1]

کشش هامر لیموزین ممکن است بر خلاف تقریبا هر وسیله نقلیه دیگر یا limo کشش شما تا کنون زده است. آن است که واقعا به طور قابل توجهی طولانی تر و بزرگتر از متوسط خودرو و واقعا هم طولانی تر و بزرگتر از میانگین کشش اتومبیل کالسکهای. هنگامی که شما برای اولین بار متوجه کشش هامر لیموزین ذهن خود را خواهد اندیشید اگر شما در حال بازی کلاهبرداری در آن است. این اتومبیل بسیار جالب برای نگاه به طور کلی به دلیل اندازه آنها است. آنها بسیار ویژه ای در درون و آنها صندلی چهارده مردمی در L شکل است. این limos مجهز به انواع لوازم الکترونیکی و لوازم جانبی و آنها به یک یخچال کوچک و نوار منطقه است.

هر کشش هامر لیموزین یکی از بزرگترین کشش limos که ساخته شده این روزها. این کشش limos مورد استفاده برای احزاب لیسانس, تولد, جشن تولد, عروسی احزاب و فوق العاده معامله خیلی بیشتر. این هامر کشش لیموزینها به خصوص خوب برای احزاب زیرا آنها می توانند به جای بسیار متعدد افراد در آنها است. آنها مجهز هستند و دولت در هنر مسطح روی صفحه نمایش تلویزیون و استریو سیستم های صوتی. کشش کرایه تاکسی سرویس به طور معمول را مرطوب میله با یخ و آب و نوشیدنی های غیر الکلی, مشروب, خاویار, اسنک بستنی به عنوان به خوبی به عنوان وعده های غذایی پس از درخواست. کاملا چند در تبادل نظر در این هامر کشش لیموزینها در داخل قاب و باز شده توسط یک دسته از پنل پشت limo. گاهی اوقات وجود دارد ایکس باکس و نینتندو بازی که تمام کنترل شده توسط این پنل. شما می توانید جداول که پنهان شده اند در داخل دیوار است که زمانی که مورد نیاز برای خدمات مواد غذایی و یا برای بازی یا کار در شرکت ، حتی ظروف پایه دار است که در داخل قاب و ممکن است باز شود و عرضه شده توسط فشار دادن مناسب را فشار دهید. قطعا وجود دارد یک آی فون برنامه به صحبت می کنند با استفاده از راننده و یک گوشی استفاده کنید. متوسط کامپیوتر حتی عرضه شده در برخی از این بسیار گسترده مجهز هامر کشش لیموزینها. وجود دارد بسیاری از خورشید پشت بام ها در کشش limos که اجازه می دهد تا مسافران برای ایستادن به طور کامل و کشش پاهای خود را و یا شاید از یک نظر خیلی بهتر از جهان خارج است. ممکن است سیاه شدن پارتیشن شیشه ای در بین راننده همراه با مسافران به صورت کامل حفظ حریم خصوصی. حتی وجود دارد یک پنجره برای راننده و سمت مسافر در محل در صورت نیاز. کاملا چند افراد مشهور و ثروتمند خصوصی خود را بسیار خود را بسیار هامر کشش لیموزینها به دلیل داشتن یکی از این hummers یک نماد وضعیت در هالیوود است. وجود دارد هزاران نفر از خودروسواری بزرگ کسب و کار در سراسر جهان است که می تواند مورد استفاده توسط هتل ها, رستوران ها, برنامه ریزان حزب شرکت ها و فرودگاه ها. همه کسانی که شرکت های بزرگ به طور کلی خود حداقل یک کشش هامر لیموزین.

وجود دارد نیز بسیار گسترده روشنایی خلق و خوی در طول کشش هامر لیموزین. کنترل روشنایی به طور معمول در مدیریت پنل از مسافر منطقه به طوری که آنها قادر به تغییر روشنایی خود را به شخصی خاص می خواهد. ویندوز در این limos اغلب رنگی سیاه و سفید برای حفظ حریم خصوصی و سوار شدن در داخل یک کشش هامر لیموزین کاملا صاف و راحت است. دو تا از بزرگترین مزایای سواری داخل یک کشش هامر لیموزین می تواند حریم خصوصی است که آن را می دهد به مسافران خود و گروه زیادی آن ممکن است جای در یک سفر می باشد. همه نوع از فعالیت ها رخ می دهد در داخل پشت یکی از کسانی که hummers و آن را ممکن است ارائه یک فضای که در آن شما به طور مداوم باید یک راننده تعیین شده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *