آلمان راهنمای سفر – اسکی در فویشتوانگن

[ad_1]

آیا شما یک فرد که دوست دارد ماجراجویی ؟ یا کسی که دوست دارد به چالش کشیدن سفر کنید ؟ اگر شما پس از خواندن این مقاله را تقویت می کرد. بله, شما ممکن است احساس افزایش انرژی! و قطعا شما ممکن است بخواهید برای بازدید Lenggeries (در آلمان) پس از خواندن این.

آیا شما یک کمی هیجان زده در حال حاضر ؟

در این مقاله شما خواهد شد آگاه از چگونه فوق العاده لنگگریس است. شما را پیدا خواهد کرد مختلف اسکی مناطق. بله این را به شما اطلاعات در مورد چگونه پرماجرا سفر خود را می تواند.

لنگگریس واقع در ایثار دره رودخانه در دامنه کوه های آلپ. در بیش از 1500 متر Brauneck کوه-قابل دسترس توسط تراموا-ارائه می دهد نمایش های دیدنی و جذاب است و یک قسمت را محبوب برای اسکی در زمستان و پیاده روی در تابستان.

لنگگریس ممکن است شناخته شده برای آن عالی مناطق اسکی بین المللی اسکی بازار است اما برخی از طولانی و به چالش کشیدن موقعیتهای ارائه می دهد و نفس گیری views. واقع در Karwendel کوه ها آن را ارائه می دهد بسیاری از کلبه ها و رستوران ها در امتداد دامنه های اسکی سراسر کوه.

این منطقه اسکی در لنگگریس واقع شده است فقط در خارج از شهر و در دسترس یا از لنگگریس یا Wegscheid. هر دو باید به طور منظم اسکی شاتل/اتوبوس است که شما را به هر مقصد و آسانسور و همچنین به عنوان بزرگ مناطق پارکینگ در پایین آسانسور.

Brauneck چندین آسانسور برای آغاز اسکی بازان که در آن قرار دارد نزدیک به پارکینگ و مناسب برای تمرین قبل از بلند شدن از کوه با Brauneck ماشین کابل. در بالای Brauneck کوه یک رستوران. از آنجا شما می توانید در هر جهت. مطمئن شوید که به بررسی دشواری های راه قبل از اینکه شما را خاموش. برخی از سیاه و سفید اجرا می شود باید برجستگی بنابراین توصیه می شود برای مبتدی.

دیگر وجود دارد چیزهایی که شما می توانید در لنگگریس. به عنوان مثال وجود دارد “Isarwelle” سرپوشیده/استخر در فضای باز ارائه می دهد تمام طیف گرداب سرگرم کننده از جمله یک دایره جریان کانال به نام وحشی آب اجرا شود. یا ایتالیایی سبک باروک St. Jakob کلیسا قدمت آن به 1722 و همچنین به عنوان محلی تاریخچه موزه در لنگگریس به طور مستقیم واقع در تاون هال مربع به تصویر می کشد در هفت نمایشگاه مناطق با ارزش فرهنگی-تاریخی اشیاء از Isarwinkel.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *