آشنایی با بهترین امکانات و ویژگی های نی نی لای لای ها

قبل از آن که نوزاد متولد شود، خرید سیسمونی از سوی والدین آغاز می شود و خرید تمام این وسایل به خاطر آن است که نوزاد در راحتی و آسایش کامل باشد. در این میان نام وسیله ای که در خواب راحت کودک نقش بسزایی دارد به چشم می خورد که این وسیله نی نی لای لای یا همان گهواره های مدرن نام دارد.

اهمیت و خرید این وسیله از آن جهت است که با خواب کودک ارتباط مستقیم دارد و باید در خرید آن دقت کافی داشت. در همین راستا ادامه مطلب را به نی نی لای لای اختصاص داده ایم، تا به طور کامل با این وسیله آشنا شوید.

 

نی نی لای لای را بهتر بشناسید.

رشد کودک از اهمیت بالایی برخوردار است و باید تمام عواملی که بر آن تاثیر دارند را رعایت کرد. خواب کافی و آرام منجر به رشد مناسب کودک می شود و والدین باید تمام تلاش خود را به کار گیرند، تا این شرایط را برای فرزند خود مهیا کنند. نی نی لای لای یا گهواره های مدرن انجام این کار را راحت کرده اند.

در واقع نی نی لای لای با رعایت تمام استاندارد ها، محیطی مناسب برای خوابیدن کودک است و همین امر خرید آن را لازم می کند.

 

امکانات نی نی لای لای

هر مدل از نی نی لای لای ها می توانند امکانات مختلفی داشته باشند که ما در این قسمت برخی از امکانات کلی این محصول را بیان کرده ایم.

  1. مجهز بودن به کمربند ایمنی چند نقطه
  2. دارا بودن سایبان
  3. داشتن آویز
  4. پخش موزیک
  5. قابل تبدیل شدن به صندلی
  6. قابلیت تنظیم سرعت
  7. تشک یا نشیمن گاه مناسب

 

نکاتی طلایی در ارتباط با نحوه استفاده از نی نی لای لای

کودک شما در زمان خواب در نی نی لای لای قرار می گیرد بنابراین باید نکاتی را مد نظر داشته باشید تا ایمنی کودک بیش از پیش حفظ شود. این نکات عبارتند از:

  • توجه داشته باشید که نی نی لای لای را نزدیک پرده ها قرار ندهید، چرا که ممکن است کودک بیدار شود و با پرده بازی کند که در نهایت خطر افتادن چوب پرده ها را ممکن می شود.
  • این وسیله را در معرض مستقیم نور خورشید قرار ندهید زیرا ممکن است کودک در اثر قرار گرفتن زیاد در مقابل نور، گرمازده شود.
  • نی نی لای لای دسته دوم استفاده نکنید زیرا مطابق روز نیستند و امکانات کمتری را نسبت به نی نی لای لای امروزی دارند.

 

منبع:

https://www.iranfunmag.com/بررسی-استفاده-از-نی-نی-لای-لای-و-نکاتی-ک/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.